Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0895.145.989
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-01-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Frênes 10, 4052 Chaudfontaine
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 1.290
▲ 104,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 122.002
▲ 0,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
92,5 %
▲ 27,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 4.316 | ▲ 117,6 % | € -24.462 | € 3.013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 2.782 | ▲ 110,6 % | € -26.190 | € 1.423 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 1.290 | ▲ 104,7 % | € -27.501 | € 1.382 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 122.002 | ▲ 0,4 % | € 121.545 | € 205.631 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 9.864 | ▼ 85,2 % | € 66.639 | € 18.204 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 131.866 | ▼ 29,9 % | € 188.184 | € 223.835 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 92,5 % | ▲ 27,9 ptn | 64,6 % | 91,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Frênes 10, 4052 Chaudfontaine
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-13
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Docteur Véronique HENNUY?
Het ondernemingsnummer van Docteur Véronique HENNUY is 0895.145.989. Het btw-nummer is BE 0895.145.989.
Wanneer werd Docteur Véronique HENNUY opgericht?
Docteur Véronique HENNUY werd opgericht op 23 januari 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Docteur Véronique HENNUY?
De maatschappelijke zetel van Docteur Véronique HENNUY is Rue des Frênes 10, 4052 Chaudfontaine.
Wat doet Docteur Véronique HENNUY?
De hoofdactiviteit van Docteur Véronique HENNUY is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Docteur Véronique HENNUY?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Docteur Véronique HENNUY geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Docteur Véronique HENNUY?
Docteur Véronique HENNUY vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 4.316 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.290.
Is Docteur Véronique HENNUY bereikbaar via Peppol?
Ja. Docteur Véronique HENNUY staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0895145989 en 9925:BE0895145989 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Docteur Véronique HENNUY?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 122.002, een solvabiliteit van 92,5 % en een winst van € 1.290. De winst steeg met 104,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Docteur Véronique HENNUY failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Docteur Véronique HENNUY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Docteur Véronique HENNUY de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Docteur Véronique HENNUY, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Docteur Véronique HENNUY?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Docteur Véronique HENNUY 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Docteur Véronique HENNUY?
Het boekjaar van Docteur Véronique HENNUY eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0895145989
Europese Commissie0895145989
Notarissen (Fednot)