Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0894.700.581
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-12-21
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ch. Cappellestraat 152, 8930 Menen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -8.078
▲ 7,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 16.736
▼ 32,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
41,1 %
▼ 17,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -4.857 | ▲ 12,9 % | € -5.577 | € 6.037 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -8.097 | ▼ 5,6 % | € -7.667 | € 2.981 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -8.078 | ▲ 7,4 % | € -8.725 | € 1.034 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 16.736 | ▼ 32,6 % | € 24.814 | € 33.540 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 23.967 | ▲ 36,9 % | € 17.504 | € 22.761 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 40.703 | ▼ 3,8 % | € 42.318 | € 56.300 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 41,1 % | ▼ 17,5 ptn | 58,6 % | 59,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ch. Cappellestraat 152, 8930 Menen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Vera's Fashion?
Het ondernemingsnummer van Vera's Fashion is 0894.700.581. Het btw-nummer is BE 0894.700.581.
Wanneer werd Vera's Fashion opgericht?
Vera's Fashion werd opgericht op 21 december 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Vera's Fashion?
De maatschappelijke zetel van Vera's Fashion is Ch. Cappellestraat 152, 8930 Menen.
Wat doet Vera's Fashion?
De hoofdactiviteit van Vera's Fashion is: Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment) (NACE 47.716).
Hoeveel werknemers heeft Vera's Fashion?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Vera's Fashion geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Vera's Fashion?
Vera's Fashion vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -4.857 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 8.078.
Is Vera's Fashion bereikbaar via Peppol?
Ja. Vera's Fashion staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0894700581 en 9925:BE0894700581 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Vera's Fashion?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.736, een solvabiliteit van 41,1 % en een verlies van € 8.078. De winst steeg met 7,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Vera's Fashion failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Vera's Fashion ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Vera's Fashion de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Vera's Fashion, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Vera's Fashion?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Vera's Fashion 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Vera's Fashion?
Het boekjaar van Vera's Fashion eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0894700581
Europese Commissie0894700581
Notarissen (Fednot)