Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0894.084.929
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-12-11
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Trieu do Mont(WP) 17, 5100 Namur
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.201Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 36.031
▼ 8,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 157.856
▼ 23,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
60,8 %
▲ 0,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 64.583 | ▼ 6,6 % | € 69.174 | € 62.223 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 49.039 | ▼ 9,2 % | € 53.995 | € 49.698 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 36.031 | ▼ 8,3 % | € 39.290 | € 35.807 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 157.856 | ▼ 23,2 % | € 205.658 | € 256.368 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 101.842 | ▼ 24,2 % | € 134.307 | € 39.653 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 259.698 | ▼ 23,6 % | € 339.965 | € 296.021 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 60,8 % | ▲ 0,3 ptn | 60,5 % | 86,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Trieu do Mont(WP) 17, 5100 Namur
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-25
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Marguerite CLAVAREAU?
Het ondernemingsnummer van Marguerite CLAVAREAU is 0894.084.929. Het btw-nummer is BE 0894.084.929.
Wanneer werd Marguerite CLAVAREAU opgericht?
Marguerite CLAVAREAU werd opgericht op 11 december 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Marguerite CLAVAREAU?
De maatschappelijke zetel van Marguerite CLAVAREAU is Trieu do Mont(WP) 17, 5100 Namur.
Wat doet Marguerite CLAVAREAU?
De hoofdactiviteit van Marguerite CLAVAREAU is: Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants (NACE 69.201).
Hoeveel werknemers heeft Marguerite CLAVAREAU?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Marguerite CLAVAREAU geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Marguerite CLAVAREAU?
Marguerite CLAVAREAU vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 64.583 in 2025. De winst van het boekjaar was € 36.031.
Is Marguerite CLAVAREAU bereikbaar via Peppol?
Ja. Marguerite CLAVAREAU staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0894084929 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Marguerite CLAVAREAU?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 157.856, een solvabiliteit van 60,8 % en een winst van € 36.031. De winst daalde met 8,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Marguerite CLAVAREAU failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Marguerite CLAVAREAU ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Marguerite CLAVAREAU de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Marguerite CLAVAREAU, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Marguerite CLAVAREAU?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Marguerite CLAVAREAU 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Marguerite CLAVAREAU?
Het boekjaar van Marguerite CLAVAREAU eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0894084929
Europese Commissie0894084929
Notarissen (Fednot)