Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0893.757.406
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-11-27
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kantersteen 47, 1000 Brussel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 103.332
▼ 4,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.176.163
▼ 33,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
47,6 %
▼ 25,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 234.930 | ▲ 0,7 % | € 233.292 | € 233.592 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 103.401 | ▼ 4,3 % | € 108.002 | € 114.486 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 103.332 | ▼ 4,3 % | € 107.951 | € 71.677 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.176.163 | ▼ 33,7 % | € 1.772.831 | € 1.664.881 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.292.907 | ▲ 93,8 % | € 667.080 | € 792.202 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.469.070 | ▲ 1,2 % | € 2.439.912 | € 2.457.083 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 47,6 % | ▼ 25,0 ptn | 72,7 % | 67,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kantersteen 47, 1000 Brussel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-14
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-10
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MATITA INVESTMENT?
Het ondernemingsnummer van MATITA INVESTMENT is 0893.757.406. Het btw-nummer is BE 0893.757.406.
Wanneer werd MATITA INVESTMENT opgericht?
MATITA INVESTMENT werd opgericht op 27 november 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MATITA INVESTMENT?
De maatschappelijke zetel van MATITA INVESTMENT is Kantersteen 47, 1000 Brussel.
Hoeveel werknemers heeft MATITA INVESTMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MATITA INVESTMENT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MATITA INVESTMENT?
MATITA INVESTMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 234.930 in 2025. De winst van het boekjaar was € 103.332.
Is MATITA INVESTMENT bereikbaar via Peppol?
MATITA INVESTMENT staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0893757406; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is MATITA INVESTMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.176.163, een solvabiliteit van 47,6 % en een winst van € 103.332. De winst daalde met 4,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MATITA INVESTMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MATITA INVESTMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MATITA INVESTMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MATITA INVESTMENT, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 14 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt MATITA INVESTMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MATITA INVESTMENT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MATITA INVESTMENT?
Het boekjaar van MATITA INVESTMENT eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0893757406
Europese Commissie0893757406
Notarissen (Fednot)