Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0892.831.352
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-10-09
- Personeel
- 3,3 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Berg,Am Ranzelborn 4, 4750 Bütgenbach
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 23.160
▲ 27,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 200.140
▼ 6,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
45,1 %
▲ 2,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 328.529 | ▲ 11,8 % | € 293.912 | € 294.613 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 46.313 | ▲ 40,5 % | € 32.968 | € 37.407 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 23.160 | ▲ 27,5 % | € 18.166 | € 20.733 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 200.140 | ▼ 6,1 % | € 213.180 | € 245.014 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 243.711 | ▼ 16,4 % | € 291.688 | € 299.312 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 443.851 | ▼ 12,1 % | € 504.868 | € 544.326 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 45,1 % | ▲ 2,9 ptn | 42,2 % | 45,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 3,3 | ▼ 0,1 | 3,4 | 3,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Berg,Am Ranzelborn 4, 4750 Bütgenbach
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-04
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
Het ondernemingsnummer van Zahnarztpraxis RENTMEISTER is 0892.831.352. Het btw-nummer is BE 0892.831.352.
Wanneer werd Zahnarztpraxis RENTMEISTER opgericht?
Zahnarztpraxis RENTMEISTER werd opgericht op 9 oktober 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
De maatschappelijke zetel van Zahnarztpraxis RENTMEISTER is Berg,Am Ranzelborn 4, 4750 Bütgenbach.
Wat doet Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
De hoofdactiviteit van Zahnarztpraxis RENTMEISTER is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Zahnarztpraxis RENTMEISTER gemiddeld 3,3 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
Zahnarztpraxis RENTMEISTER vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 328.529 in 2025. De winst van het boekjaar was € 23.160.
Is Zahnarztpraxis RENTMEISTER bereikbaar via Peppol?
Ja. Zahnarztpraxis RENTMEISTER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0892831352 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 200.140, een solvabiliteit van 45,1 % en een winst van € 23.160. De winst steeg met 27,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Zahnarztpraxis RENTMEISTER failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Zahnarztpraxis RENTMEISTER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Zahnarztpraxis RENTMEISTER de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Zahnarztpraxis RENTMEISTER, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Zahnarztpraxis RENTMEISTER 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Zahnarztpraxis RENTMEISTER?
Het boekjaar van Zahnarztpraxis RENTMEISTER eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0892831352
Europese Commissie0892831352
Notarissen (Fednot)