Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0890.984.986
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-07-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Lange Lobroekstraat 203, 2060 Antwerpen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.389Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg
- 46.392Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen
- 47.110Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
- 47.279Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 2.460
▼ 76,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 13.950
▲ 21,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
13,9 %
▲ 3,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 18.255 | ▲ 17,3 % | € 15.568 | € 16.717 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 5.581 | ▼ 56,2 % | € 12.757 | € 11.849 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 2.460 | ▼ 76,0 % | € 10.259 | € 7.507 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 13.950 | ▲ 21,4 % | € 11.490 | € 1.231 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 86.264 | ▼ 9,7 % | € 95.542 | € 120.439 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 100.213 | ▼ 6,4 % | € 107.031 | € 121.669 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 13,9 % | ▲ 3,2 ptn | 10,7 % | 1,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Lange Lobroekstraat 203, 2060 Antwerpen
Publicaties in het Staatsblad (1)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-09
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MARBEL SAUZEN & SALADES?
Het ondernemingsnummer van MARBEL SAUZEN & SALADES is 0890.984.986. Het btw-nummer is BE 0890.984.986.
Wanneer werd MARBEL SAUZEN & SALADES opgericht?
MARBEL SAUZEN & SALADES werd opgericht op 20 juli 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MARBEL SAUZEN & SALADES?
De maatschappelijke zetel van MARBEL SAUZEN & SALADES is Lange Lobroekstraat 203, 2060 Antwerpen.
Wat doet MARBEL SAUZEN & SALADES?
De hoofdactiviteit van MARBEL SAUZEN & SALADES is: Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg (NACE 46.389).
Hoeveel werknemers heeft MARBEL SAUZEN & SALADES?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MARBEL SAUZEN & SALADES geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MARBEL SAUZEN & SALADES?
MARBEL SAUZEN & SALADES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 18.255 in 2025. De winst van het boekjaar was € 2.460.
Is MARBEL SAUZEN & SALADES bereikbaar via Peppol?
Ja. MARBEL SAUZEN & SALADES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0890984986 en 9925:BE0890984986 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is MARBEL SAUZEN & SALADES?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 13.950, een solvabiliteit van 13,9 % en een winst van € 2.460. De winst daalde met 76,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MARBEL SAUZEN & SALADES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MARBEL SAUZEN & SALADES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MARBEL SAUZEN & SALADES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MARBEL SAUZEN & SALADES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wat is de laatste publicatie van MARBEL SAUZEN & SALADES in het Staatsblad?
De laatste publicatie van MARBEL SAUZEN & SALADES in het Belgisch Staatsblad dateert van 7 maart 2024: statuten (vertaling, coördinatie, overige wijzigingen, …) · wijziging rechtsvorm · ontslagen - benoemingen.
Wanneer eindigt het boekjaar van MARBEL SAUZEN & SALADES?
Het boekjaar van MARBEL SAUZEN & SALADES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0890984986
Europese Commissie0890984986
Notarissen (Fednot)