Belgische ondernemingen

Onderneming 0889.205.730

BATIDRAUX BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Couvin · sinds 2007

Besloten Vennootschap in Couvin, sinds 2007. Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg. Brutomarge € 5k, verlies € 6k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0889.205.730.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.013

▼ 143,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 112.601

▼ 29,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0889.205.730
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2007-05-04
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue de la Falaise 23 bus 4, 5660 Couvin

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.013

▼ 143,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 112.601

▼ 29,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

69,7 %

▼ 22,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 5.098▼ 79,3 %€ 24.622€ 46.394
Bedrijfswinst (-verlies)€ -1.960▼ 110,3 %€ 18.933€ 4.775
Winst (verlies) van het boekjaar€ -6.013▼ 143,6 %€ 13.789€ 2.949
Balans
Eigen vermogen€ 112.601▼ 29,0 %€ 158.614€ 144.824
Schulden€ 48.910▲ 282,1 %€ 12.799€ 26.297
Balanstotaal€ 161.511▼ 5,8 %€ 171.413€ 171.122
Solvabiliteit berekend69,7 %▼ 22,8 ptn92,5 %84,6 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue de la Falaise 23 bus 4, 5660 Couvin

2.162.235.017 · sinds 2007-05-04

41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.001.01 Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen; 41.001.02 Bouw van individuele huizen volgens de formule "sleutel op de deur"; 41.001.03 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen met celstructuur (appartementsgebouwen, enz); 41.001.04 Bouw van appartementen volgens de formule "sleutel op de deur"; 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen; 42.919.05 Bouw van bezinkbekkens en andere constructies ten behoeve van de waterzuivering; 42.990.01 Bouw van speel- en sportterreinen, zwembaden, enz; 42.990.11 Installatie van particuliere zwembaden (niet geprefabriceerd); 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven; 43.120.03 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen; 43.120.05 Ruimen van bouwterreinen; 43.223.01 Bouwen van open haarden, stookplaatsen, sierschouwen, enz door andere energiebronnen dan elektriciteit; 43.230 Installatie van isolatie; 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen; 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz; 43.320.09 Installatie van geblindeerde deuren en brandwerende deuren in metaal; 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.350.01 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden; 43.350.02 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg; 43.422 Chapewerken; 43.429.02 Bouwen van schoorstenen en industriële ovens; 43.429.04 Bouwen van koelkamers, kluizen, enz; 43.910.01 Uitvoeren van metselwerk; 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 43.990.01 Vlechten van ijzer en aanbrengen van bekisting; 43.990.03 Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms; 81.220.11 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BATIDRAUX?

Het ondernemingsnummer van BATIDRAUX is 0889.205.730. Het btw-nummer is BE 0889.205.730.

Wanneer werd BATIDRAUX opgericht?

BATIDRAUX werd opgericht op 4 mei 2007, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BATIDRAUX?

De maatschappelijke zetel van BATIDRAUX is Rue de la Falaise 23 bus 4, 5660 Couvin.

Wat doet BATIDRAUX?

De hoofdactiviteit van BATIDRAUX is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).

Hoeveel werknemers heeft BATIDRAUX?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BATIDRAUX geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van BATIDRAUX?

BATIDRAUX vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 5.098 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.013.

Is BATIDRAUX bereikbaar via Peppol?

Ja. BATIDRAUX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0889205730 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is BATIDRAUX?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 112.601, een solvabiliteit van 69,7 % en een verlies van € 6.013. De winst daalde met 143,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BATIDRAUX failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BATIDRAUX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BATIDRAUX de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van BATIDRAUX, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt BATIDRAUX?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BATIDRAUX 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van BATIDRAUX?

Het boekjaar van BATIDRAUX eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid