Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0888.061.823
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-03-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Edingensesteenweg 82, 1500 Halle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 92.897
▲ 87,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 657.803
▼ 0,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
59,1 %
▼ 1,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 198.857 | ▲ 42,2 % | € 139.828 | € 132.533 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 143.844 | ▲ 78,6 % | € 80.536 | € 86.298 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 92.897 | ▲ 87,4 % | € 49.576 | € 58.769 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 657.803 | ▼ 0,1 % | € 658.535 | € 614.414 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 454.977 | ▲ 4,9 % | € 433.550 | € 389.553 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.112.780 | ▲ 1,9 % | € 1.092.085 | € 1.003.967 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 59,1 % | ▼ 1,2 ptn | 60,3 % | 61,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Edingensesteenweg 82, 1500 Halle
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-09
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van STEDI CARS?
Het ondernemingsnummer van STEDI CARS is 0888.061.823. Het btw-nummer is BE 0888.061.823.
Wanneer werd STEDI CARS opgericht?
STEDI CARS werd opgericht op 15 maart 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van STEDI CARS?
De maatschappelijke zetel van STEDI CARS is Edingensesteenweg 82, 1500 Halle.
Wat doet STEDI CARS?
De hoofdactiviteit van STEDI CARS is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft STEDI CARS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had STEDI CARS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van STEDI CARS?
STEDI CARS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 198.857 in 2025. De winst van het boekjaar was € 92.897.
Is STEDI CARS bereikbaar via Peppol?
Ja. STEDI CARS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0888061823 en 9925:BE0888061823 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is STEDI CARS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 657.803, een solvabiliteit van 59,1 % en een winst van € 92.897. De winst steeg met 87,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is STEDI CARS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van STEDI CARS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft STEDI CARS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van STEDI CARS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt STEDI CARS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft STEDI CARS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van STEDI CARS?
Het boekjaar van STEDI CARS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0888061823
Europese Commissie0888061823
Notarissen (Fednot)