Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0886.957.211
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-02-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Warandestraat 4C, 9820 Merelbeke-Melle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 81.300Landschapsverzorging
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 4.748
▼ 13,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 75.728
▲ 6,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
33,2 %
▲ 2,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 21.099 | ▼ 12,0 % | € 23.976 | € 18.176 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 8.964 | ▼ 14,7 % | € 10.512 | € 3.147 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.748 | ▼ 13,7 % | € 5.500 | € 2.111 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 75.728 | ▲ 6,7 % | € 70.979 | € 65.480 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 152.146 | ▼ 4,8 % | € 159.788 | € 171.041 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 227.874 | ▼ 1,3 % | € 230.767 | € 236.521 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 33,2 % | ▲ 2,5 ptn | 30,8 % | 27,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Bosstraat 118A, 9820 Merelbeke-Melle
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-11
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-04
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Tuinen Fiers Michaël?
Het ondernemingsnummer van Tuinen Fiers Michaël is 0886.957.211. Het btw-nummer is BE 0886.957.211.
Wanneer werd Tuinen Fiers Michaël opgericht?
Tuinen Fiers Michaël werd opgericht op 2 februari 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Tuinen Fiers Michaël?
De maatschappelijke zetel van Tuinen Fiers Michaël is Warandestraat 4C, 9820 Merelbeke-Melle.
Wat doet Tuinen Fiers Michaël?
De hoofdactiviteit van Tuinen Fiers Michaël is: Landschapsverzorging (NACE 81.300).
Hoeveel werknemers heeft Tuinen Fiers Michaël?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Tuinen Fiers Michaël geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Tuinen Fiers Michaël?
Tuinen Fiers Michaël vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 21.099 in 2025. De winst van het boekjaar was € 4.748.
Is Tuinen Fiers Michaël bereikbaar via Peppol?
Ja. Tuinen Fiers Michaël staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0886957211 en 9925:BE0886957211 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Tuinen Fiers Michaël?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 75.728, een solvabiliteit van 33,2 % en een winst van € 4.748. De winst daalde met 13,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Tuinen Fiers Michaël failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Tuinen Fiers Michaël ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Tuinen Fiers Michaël de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Tuinen Fiers Michaël, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Tuinen Fiers Michaël?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Tuinen Fiers Michaël 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Tuinen Fiers Michaël?
Het boekjaar van Tuinen Fiers Michaël eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0886957211
Europese Commissie0886957211
Notarissen (Fednot)