Belgische ondernemingen

Onderneming 0886.437.864

AMELIE CERUTTI BV

Actief sinds 2007 Normale toestand Besloten Vennootschap Tournai

Besloten Vennootschap in Tournai, sinds 2007. Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen. Brutomarge € 30k, winst € 11k (2024). Ondernemingsnummer en btw-nummer 0886.437.864.

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 11.473

▲ 33,3 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 47.944

▲ 31,5 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0886.437.864
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2007-01-12
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue de la Liberté(RUM) 122, 7540 Tournai

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 14.210Vervaardiging van bovenkledingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 14.299Vervaardiging van overige kleding en toebehoren, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.111Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 11.473

▲ 33,3 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 47.944

▲ 31,5 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

43,9 %

▲ 9,2 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 30.347▲ 19,2 %€ 25.469
Bedrijfswinst (-verlies)€ 17.175▲ 29,3 %€ 13.285
Winst (verlies) van het boekjaar€ 11.473▲ 33,3 %€ 8.607
Balans
Eigen vermogen€ 47.944▲ 31,5 %€ 36.471
Schulden€ 61.288▼ 10,6 %€ 68.535
Balanstotaal€ 109.232▲ 4,0 %€ 105.006
Solvabiliteit berekend43,9 %▲ 9,2 ptn34,7 %
Schemam01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de la Liberté(RUM) 122, 7540 Tournai

2.159.245.041 · sinds 2007-02-01

  • 13.929 Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kleding
  • 13.960 Vervaardiging van ander technisch en industrieel textiel
  • 14.210 Vervaardiging van bovenkleding
  • 14.220 Vervaardiging van onderkleding
  • 14.240 Vervaardiging van kleding van leer en van bont
  • 14.291 Vervaardiging van hoeden en petten
  • 14.299 Vervaardiging van overige kleding en toebehoren, neg
  • 14.299.01 Vervaardiging van overige kledingsaccessoires : handschoenen (inclusief lederen handschoenen), ceinturen, sjaals, dassen, haarnetjes, enz
  • 73.110 Activiteiten van reclamebureaus
  • 74.111 Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelen
  • 74.140 Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten
  • 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
  • 74.209 Overige fotografische activiteiten
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AMELIE CERUTTI?

Het ondernemingsnummer van AMELIE CERUTTI is 0886.437.864. Het btw-nummer is BE 0886.437.864.

Wanneer werd AMELIE CERUTTI opgericht?

AMELIE CERUTTI werd opgericht op 12 januari 2007, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AMELIE CERUTTI?

De maatschappelijke zetel van AMELIE CERUTTI is Rue de la Liberté(RUM) 122, 7540 Tournai.

Wat doet AMELIE CERUTTI?

De hoofdactiviteit van AMELIE CERUTTI is: Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen (NACE 74.201).

Hoeveel werknemers heeft AMELIE CERUTTI?

Volgens de jaarrekening over 2024 had AMELIE CERUTTI geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van AMELIE CERUTTI?

AMELIE CERUTTI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 30.347 in 2024. De winst van het boekjaar was € 11.473.

Is AMELIE CERUTTI bereikbaar via Peppol?

Ja. AMELIE CERUTTI staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0886437864 en 9925:BE0886437864 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is AMELIE CERUTTI?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 47.944, een solvabiliteit van 43,9 % en een winst van € 11.473. De winst steeg met 33,3 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AMELIE CERUTTI failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AMELIE CERUTTI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AMELIE CERUTTI de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van AMELIE CERUTTI, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 28 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wanneer eindigt het boekjaar van AMELIE CERUTTI?

Het boekjaar van AMELIE CERUTTI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid