Belgische ondernemingen

Onderneming 0886.315.130

Nassen verwarming & sanitair BV

Actief sinds 2007 Normale toestand Besloten Vennootschap Riemst

Besloten Vennootschap in Riemst, sinds 2007. Algemene elektrotechnische installatiewerken. Brutomarge € 718k, winst € 102k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0886.315.130.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 101.854

▲ 100,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 705.134

▲ 16,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0886.315.130
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2007-01-03
Personeel
8,8 VTE
Maatschappelijke zetel
Toekomststraat 45, 3770 Riemst

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.240Overige bouwinstallatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 101.854

▲ 100,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 705.134

▲ 16,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

51,7 %

▲ 7,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 718.208▲ 26,9 %€ 566.087€ 721.503
Bedrijfswinst (-verlies)€ 150.140▲ 89,5 %€ 79.245€ 236.801
Winst (verlies) van het boekjaar€ 101.854▲ 100,2 %€ 50.879€ 156.973
Balans
Eigen vermogen€ 705.134▲ 16,9 %€ 603.280€ 552.400
Schulden€ 658.143▼ 15,0 %€ 774.526€ 803.393
Balanstotaal€ 1.363.277▼ 1,1 %€ 1.377.805€ 1.355.794
Solvabiliteit berekend51,7 %▲ 7,9 ptn43,8 %40,7 %
Personeel
Voltijdse equivalenten8,8▲ 1,17,77,5
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Toekomststraat 45, 3770 Riemst

2.158.707.383 · sinds 2007-01-11

  • 25.210.13 Ontwerpen, het maken en het monteren van leidingstelsels inclusief de verdere bewerking van buizen tot leidingen en leidingstelsels onder druk
  • 42.219.02 Aanleg van waterdistributienetten en rioleringen
  • 42.990.11 Installatie van particuliere zwembaden (niet geprefabriceerd)
  • 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit
  • 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen
  • 43.230.02 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen
  • 43.240.03 Overige installaties (inclusief accessoires), neg
  • 43.320.02 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, bekleding van wanden, plafonds, enz in hout of kunststof
  • 43.320.07 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, de bekleding van wanden, plafonds, enz, in metaal
  • 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten
  • 43.350.02 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg
  • 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken
  • 43.990.03 Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms
  • 81.220.03 Schoorsteenvegen en het schoonmaken van vuurplaatsen, kachels, ovens, ketels van centrale verwarming, ventilatiekanalen en uitlaatsystemen
  • 81.220.11 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 46.842.01 Groothandel in apparaten voor centrale verwarming
  • 46.842.02 Groothandel in materiaal voor de installatie van sanitair en centrale verwarming : buizen, pijpen, fittings, kranen, verbindingsstukken, rubberslangen, enz
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Nassen verwarming & sanitair?

Het ondernemingsnummer van Nassen verwarming & sanitair is 0886.315.130. Het btw-nummer is BE 0886.315.130.

Wanneer werd Nassen verwarming & sanitair opgericht?

Nassen verwarming & sanitair werd opgericht op 3 januari 2007, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Nassen verwarming & sanitair?

De maatschappelijke zetel van Nassen verwarming & sanitair is Toekomststraat 45, 3770 Riemst.

Wat doet Nassen verwarming & sanitair?

De hoofdactiviteit van Nassen verwarming & sanitair is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211); Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).

Hoeveel werknemers heeft Nassen verwarming & sanitair?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Nassen verwarming & sanitair gemiddeld 8,8 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Nassen verwarming & sanitair?

Nassen verwarming & sanitair vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 718.208 in 2025. De winst van het boekjaar was € 101.854.

Is Nassen verwarming & sanitair bereikbaar via Peppol?

Ja. Nassen verwarming & sanitair staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0886315130 en 9925:BE0886315130 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is Nassen verwarming & sanitair?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 705.134, een solvabiliteit van 51,7 % en een winst van € 101.854. De winst steeg met 100,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Nassen verwarming & sanitair failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Nassen verwarming & sanitair ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Nassen verwarming & sanitair de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Nassen verwarming & sanitair, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Nassen verwarming & sanitair?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Nassen verwarming & sanitair 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Nassen verwarming & sanitair?

Het boekjaar van Nassen verwarming & sanitair eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid