Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0886.083.716
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2007-01-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Hoevestraat 10 A, 9870 Zulte
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 86.995Activiteiten op het gebied van voeding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 42.804
▼ 30,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 422.310
▲ 5,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
73,1 %
▲ 5,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 102.894 | ▼ 17,2 % | € 124.337 | € 55.720 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 61.161 | ▼ 30,8 % | € 88.445 | € 20.428 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 42.804 | ▼ 30,7 % | € 61.785 | € 13.246 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 422.310 | ▲ 5,7 % | € 399.506 | € 377.721 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 155.276 | ▼ 19,8 % | € 193.589 | € 212.320 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 577.586 | ▼ 2,6 % | € 593.095 | € 590.041 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 73,1 % | ▲ 5,8 ptn | 67,4 % | 64,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-10-07 · verbetering
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HUISARTS PASCALE VANNESTE?
Het ondernemingsnummer van HUISARTS PASCALE VANNESTE is 0886.083.716. Het btw-nummer is BE 0886.083.716.
Wanneer werd HUISARTS PASCALE VANNESTE opgericht?
HUISARTS PASCALE VANNESTE werd opgericht op 3 januari 2007, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van HUISARTS PASCALE VANNESTE?
De maatschappelijke zetel van HUISARTS PASCALE VANNESTE is Hoevestraat 10 A, 9870 Zulte.
Wat doet HUISARTS PASCALE VANNESTE?
De hoofdactiviteit van HUISARTS PASCALE VANNESTE is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft HUISARTS PASCALE VANNESTE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had HUISARTS PASCALE VANNESTE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van HUISARTS PASCALE VANNESTE?
HUISARTS PASCALE VANNESTE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 102.894 in 2025. De winst van het boekjaar was € 42.804.
Is HUISARTS PASCALE VANNESTE bereikbaar via Peppol?
Ja. HUISARTS PASCALE VANNESTE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0886083716 en 9925:BE0886083716 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is HUISARTS PASCALE VANNESTE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 422.310, een solvabiliteit van 73,1 % en een winst van € 42.804. De winst daalde met 30,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is HUISARTS PASCALE VANNESTE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HUISARTS PASCALE VANNESTE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft HUISARTS PASCALE VANNESTE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van HUISARTS PASCALE VANNESTE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt HUISARTS PASCALE VANNESTE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HUISARTS PASCALE VANNESTE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van HUISARTS PASCALE VANNESTE?
Het boekjaar van HUISARTS PASCALE VANNESTE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0886083716
Europese Commissie0886083716
Notarissen (Fednot)