Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0885.985.726
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2006-12-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Trieux(EMT) 145 bus C, 7120 Estinnes
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 35.811
▲ 637,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 95.610
▼ 5,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
45,4 %
▼ 15,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 70.814 | ▲ 132,9 % | € 30.402 | € 36.707 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 54.706 | ▲ 471,2 % | € 9.577 | € 23.419 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 35.811 | ▲ 637,4 % | € 4.856 | € 15.841 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 95.610 | ▼ 5,8 % | € 101.449 | € 108.993 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 114.941 | ▲ 73,6 % | € 66.213 | € 42.481 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 210.551 | ▲ 25,6 % | € 167.662 | € 151.474 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 45,4 % | ▼ 15,1 ptn | 60,5 % | 72,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Trieux(EMT) 145c, 7120 Estinnes
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-07
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-17 · verbetering
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE?
Het ondernemingsnummer van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE is 0885.985.726. Het btw-nummer is BE 0885.985.726.
Wanneer werd CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE opgericht?
CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE werd opgericht op 28 december 2006, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE?
De maatschappelijke zetel van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE is Rue des Trieux(EMT) 145 bus C, 7120 Estinnes.
Hoeveel werknemers heeft CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE?
CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 70.814 in 2025. De winst van het boekjaar was € 35.811.
Is CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE bereikbaar via Peppol?
CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE staat niet in de Peppol Directory (stand van 6 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0885985726; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 95.610, een solvabiliteit van 45,4 % en een winst van € 35.811. De winst steeg met 637,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE?
Het boekjaar van CABINET INFIRMIER TRESIGNIE GENEVIEVE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0885985726
Europese Commissie0885985726
Notarissen (Fednot)