Belgische ondernemingen

Onderneming 0885.840.622

DEDEYNE & CO VOF

Actief sinds 2006 Normale toestand Vennootschap onder firma Oostkamp

Vennootschap onder firma in Oostkamp, sinds 2006. Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen. 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0885.840.622.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0885.840.622
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2006-12-21
Maatschappelijke zetel
Kortrijksestraat 74 bus 3-01, 8020 Oostkamp

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders, en 2 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Kortrijksestraat 74 bus 301, 8020 Oostkamp

2.158.370.457 · sinds 2006-12-28

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
  • 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie

Publicaties in het Staatsblad (4)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DEDEYNE & CO?

Het ondernemingsnummer van DEDEYNE & CO is 0885.840.622. Het btw-nummer is BE 0885.840.622.

Wanneer werd DEDEYNE & CO opgericht?

DEDEYNE & CO werd opgericht op 21 december 2006, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DEDEYNE & CO?

De maatschappelijke zetel van DEDEYNE & CO is Kortrijksestraat 74 bus 3-01, 8020 Oostkamp.

Wat doet DEDEYNE & CO?

De hoofdactiviteit van DEDEYNE & CO is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68.201).

Is DEDEYNE & CO bereikbaar via Peppol?

Ja. DEDEYNE & CO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0885840622 (stand van 27 oktober 2026).

Is DEDEYNE & CO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DEDEYNE & CO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt DEDEYNE & CO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DEDEYNE & CO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van DEDEYNE & CO in het Staatsblad?

De laatste publicatie van DEDEYNE & CO in het Belgisch Staatsblad dateert van 30 november 2023: kapitaal - aandelen - statuten (vertaling, coördinatie, overige wijzigingen, …). In totaal verschenen er 4 publicaties.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid