Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0883.733.049
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2006-09-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Victoriestraat(M) 5, 3630 Maasmechelen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.130Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
- 01.430Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 46.110Handelsbemiddeling in de groothandel in landbouwgrondstoffen, levende dieren en textielgrondstoffen en halffabricaten
- 46.833Groothandel in behang, verf en woningtextiel
- 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
- 47.526Detailhandel in verf en verfwaren
- 73.110Activiteiten van reclamebureaus
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 33.340
▲ 669,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 40.809
▲ 446,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
30,7 %
▲ 7,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 53.138 | ▲ 336,6 % | € 12.170 | € 12.158 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 44.146 | ▲ 483,7 % | € 7.563 | € 7.779 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 33.340 | ▲ 669,2 % | € 4.334 | € 5.838 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 40.809 | ▲ 446,4 % | € 7.469 | € 3.135 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 91.988 | ▲ 275,9 % | € 24.471 | € 24.089 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 132.797 | ▲ 315,8 % | € 31.940 | € 27.223 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 30,7 % | ▲ 7,3 ptn | 23,4 % | 11,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Victoriestraat(M) 5, 3630 Maasmechelen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-23
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-22
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-03-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
Het ondernemingsnummer van Gevelwerken GILISSEN Bjorn is 0883.733.049. Het btw-nummer is BE 0883.733.049.
Wanneer werd Gevelwerken GILISSEN Bjorn opgericht?
Gevelwerken GILISSEN Bjorn werd opgericht op 20 september 2006, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
De maatschappelijke zetel van Gevelwerken GILISSEN Bjorn is Victoriestraat(M) 5, 3630 Maasmechelen.
Wat doet Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
De hoofdactiviteit van Gevelwerken GILISSEN Bjorn is: Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen (NACE 46.130).
Hoeveel werknemers heeft Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Gevelwerken GILISSEN Bjorn geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
Gevelwerken GILISSEN Bjorn vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 53.138 in 2025. De winst van het boekjaar was € 33.340.
Is Gevelwerken GILISSEN Bjorn bereikbaar via Peppol?
Ja. Gevelwerken GILISSEN Bjorn staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0883733049 en 9925:BE0883733049 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 40.809, een solvabiliteit van 30,7 % en een winst van € 33.340. De winst steeg met 669,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Gevelwerken GILISSEN Bjorn failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Gevelwerken GILISSEN Bjorn ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Gevelwerken GILISSEN Bjorn de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Gevelwerken GILISSEN Bjorn, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 23 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Gevelwerken GILISSEN Bjorn 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Gevelwerken GILISSEN Bjorn?
Het boekjaar van Gevelwerken GILISSEN Bjorn eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0883733049
Europese Commissie0883733049
Notarissen (Fednot)