Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0882.865.591
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2006-08-04
- Personeel
- 42,7 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de l'Atelier 27, 1480 Tubize
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 78.200Activiteiten van uitzendbureaus en andere diensten in verband met personeelsvoorziening
- 96.910Huishoudelijke persoonlijke dienstverlening
- 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 21.883
▼ 61,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 75.147
▼ 9,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
24,6 %
▲ 1,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.748.404 | ▼ 5,2 % | € 1.844.065 | € 1.845.640 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 35.551 | ▼ 56,6 % | € 81.959 | € 107.789 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 21.883 | ▼ 61,1 % | € 56.313 | € 73.830 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 75.147 | ▼ 9,7 % | € 83.263 | € 96.950 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 230.464 | ▼ 17,0 % | € 277.582 | € 268.413 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 305.611 | ▼ 15,3 % | € 360.846 | € 365.363 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 24,6 % | ▲ 1,5 ptn | 23,1 % | 26,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 42,7 | ▼ 3,7 | 46,4 | 47,4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Boulevard Alfred de Fontaine 2, 6000 Charleroi
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-08
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
Het ondernemingsnummer van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI is 0882.865.591. Het btw-nummer is BE 0882.865.591.
Wanneer werd I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI opgericht?
I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI werd opgericht op 4 augustus 2006, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
De maatschappelijke zetel van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI is Rue de l'Atelier 27, 1480 Tubize.
Wat doet I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
De hoofdactiviteit van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI is: Activiteiten van uitzendbureaus en andere diensten in verband met personeelsvoorziening (NACE 78.200); Huishoudelijke persoonlijke dienstverlening (NACE 96.910).
Hoeveel werknemers heeft I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
Volgens de jaarrekening over 2025 had I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI gemiddeld 42,7 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.748.404 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.883.
Is I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI bereikbaar via Peppol?
I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0882865591; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 75.147, een solvabiliteit van 24,6 % en een winst van € 21.883. De winst daalde met 61,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI?
Het boekjaar van I.L.&C.-TITRES SERVICES-AGENCE DE CHARLEROI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0882865591
Europese Commissie0882865591
Notarissen (Fednot)