Belgische ondernemingen

Onderneming 0882.039.014

DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES BV

Actief sinds 2006 Normale toestand Besloten Vennootschap Sambreville

Besloten Vennootschap in Sambreville, sinds 2006. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Omzet € 85k, winst € 4k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0882.039.014.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 3.944

▼ 92,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 174.631

▲ 2,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0882.039.014
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2006-06-23
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue du Pont(TAM) 9, 5060 Sambreville
Contact
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.410DakwerkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 3.944

▼ 92,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 174.631

▲ 2,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

75,5 %

▼ 13,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ202420232022Verloop
Resultaat
Omzet€ 85.027▼ 32,4 %€ 125.694€ 106.504€ 118.816
Brutomarge€ 7.542▼ 87,5 %€ 60.358€ 40.418€ 49.416
Bedrijfswinst (-verlies)€ -3.264▼ 106,4 %€ 51.254€ 31.795€ 24.174
Winst (verlies) van het boekjaar€ 3.944▼ 92,3 %€ 51.101€ 29.277€ 19.804
Balans
Eigen vermogen€ 174.631▲ 2,3 %€ 170.687€ 119.586€ 90.309
Schulden€ 56.621▲ 165,6 %€ 21.319€ 29.451€ 81.321
Balanstotaal€ 231.252▲ 20,4 %€ 192.006€ 149.037€ 171.630
Solvabiliteit berekend75,5 %▼ 13,4 ptn88,9 %80,2 %52,6 %
Schemam01-fm01-fm01-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue du Pont(TAM) 9, 5060 Sambreville

2.154.879.150 · sinds 2006-07-04

  • 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen
  • 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
  • 41.003.02 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden
  • 42.110.01 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails)
  • 42.219.02 Aanleg van waterdistributienetten en rioleringen
  • 43.222.02 Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie (zonder verwarming)
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.240.06 Installatie van antennes en bliksemafleiders
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.320.01 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk van hout of van kunststof : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.02 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, bekleding van wanden, plafonds, enz in hout of kunststof
  • 43.320.03 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in hout of kunststof
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.320.07 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, de bekleding van wanden, plafonds, enz, in metaal
  • 43.320.08 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in metaal
  • 43.342.01 Schilderen van metalen constructies
  • 43.410 Dakwerkzaamheden
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 43.410.03 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen
  • 43.429.03 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken
  • 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken
  • 81.220.03 Schoorsteenvegen en het schoonmaken van vuurplaatsen, kachels, ovens, ketels van centrale verwarming, ventilatiekanalen en uitlaatsystemen
  • 81.220.11 Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz
  • 81.300 Landschapsverzorging
  • 95.240.01 Renovatie en restauratie van meubels

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

Het ondernemingsnummer van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES is 0882.039.014. Het btw-nummer is BE 0882.039.014.

Wanneer werd DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES opgericht?

DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES werd opgericht op 23 juni 2006, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

De maatschappelijke zetel van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES is Rue du Pont(TAM) 9, 5060 Sambreville.

Wat doet DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

De hoofdactiviteit van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).

Hoeveel werknemers heeft DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

In 2025 had DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES een omzet van € 85.027. De winst van het boekjaar was € 3.944.

Is DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES bereikbaar via Peppol?

Ja. DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0882039014 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 174.631, een solvabiliteit van 75,5 % en een winst van € 3.944. De winst daalde met 92,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES?

Het boekjaar van DESIERE ET FILS BATIMENTS ET TOITURES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid