Belgische ondernemingen

Onderneming 0881.532.634

Marsili Verwarming Sanitair en Zink BV

Actief sinds 2006 Normale toestand Besloten Vennootschap Houthalen-Helchteren

Besloten Vennootschap in Houthalen-Helchteren, sinds 2006. Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit. Brutomarge € 62k, winst € 35k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0881.532.634.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 35.217

▲ 43,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 309.372

▲ 3,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0881.532.634
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2006-05-26
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Ringlaan 23, 3530 Houthalen-Helchteren

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.410DakwerkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 35.217

▲ 43,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 309.372

▲ 3,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

92,0 %

▲ 3,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 61.911▲ 64,0 %€ 37.744€ 46.474
Bedrijfswinst (-verlies)€ 51.756▲ 46,0 %€ 35.442€ 44.102
Winst (verlies) van het boekjaar€ 35.217▲ 43,3 %€ 24.577€ 29.925
Balans
Eigen vermogen€ 309.372▲ 3,4 %€ 299.290€ 274.713
Schulden€ 26.880▼ 31,6 %€ 39.299€ 37.193
Balanstotaal€ 336.252▼ 0,7 %€ 338.589€ 311.906
Solvabiliteit berekend92,0 %▲ 3,6 ptn88,4 %88,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Ringlaan 23, 3530 Houthalen-Helchteren

2.156.245.662 · sinds 2006-09-19

  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.410.01 Bouw van daken
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 43.410.03 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen
  • 43.421.01 Behandelen van muren met vochtwerende en waterafstotende producten
  • 46.150 Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren
  • 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz)
  • 71.111.04 Leiden van belangrijke herstellingswerkzaamheden aan gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

Het ondernemingsnummer van Marsili Verwarming Sanitair en Zink is 0881.532.634. Het btw-nummer is BE 0881.532.634.

Wanneer werd Marsili Verwarming Sanitair en Zink opgericht?

Marsili Verwarming Sanitair en Zink werd opgericht op 26 mei 2006, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

De maatschappelijke zetel van Marsili Verwarming Sanitair en Zink is Ringlaan 23, 3530 Houthalen-Helchteren.

Wat doet Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

De hoofdactiviteit van Marsili Verwarming Sanitair en Zink is: Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).

Hoeveel werknemers heeft Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Marsili Verwarming Sanitair en Zink geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

Marsili Verwarming Sanitair en Zink vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 61.911 in 2025. De winst van het boekjaar was € 35.217.

Is Marsili Verwarming Sanitair en Zink bereikbaar via Peppol?

Ja. Marsili Verwarming Sanitair en Zink staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0881532634 en 9925:BE0881532634 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 309.372, een solvabiliteit van 92,0 % en een winst van € 35.217. De winst steeg met 43,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Marsili Verwarming Sanitair en Zink failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Marsili Verwarming Sanitair en Zink ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Marsili Verwarming Sanitair en Zink de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Marsili Verwarming Sanitair en Zink, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Marsili Verwarming Sanitair en Zink 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Marsili Verwarming Sanitair en Zink?

Het boekjaar van Marsili Verwarming Sanitair en Zink eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid