Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0880.854.327
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2006-04-21
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Déportés 3, 4840 Welkenraedt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 91.698
▲ 38,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 447.288
▲ 11,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
57,2 %
▲ 4,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 209.918 | ▲ 21,7 % | € 172.507 | € 178.336 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 148.827 | ▲ 32,2 % | € 112.554 | € 129.427 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 91.698 | ▲ 38,0 % | € 66.448 | € 79.991 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 447.288 | ▲ 11,7 % | € 400.591 | € 387.143 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 334.785 | ▼ 7,1 % | € 360.414 | € 435.931 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 782.073 | ▲ 2,8 % | € 761.005 | € 823.073 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 57,2 % | ▲ 4,6 ptn | 52,6 % | 47,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Déportés 3, 4840 Welkenraedt
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-16
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-21
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BAYAT - ADLJU Société médicale?
Het ondernemingsnummer van BAYAT - ADLJU Société médicale is 0880.854.327. Het btw-nummer is BE 0880.854.327.
Wanneer werd BAYAT - ADLJU Société médicale opgericht?
BAYAT - ADLJU Société médicale werd opgericht op 21 april 2006, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BAYAT - ADLJU Société médicale?
De maatschappelijke zetel van BAYAT - ADLJU Société médicale is Rue des Déportés 3, 4840 Welkenraedt.
Wat doet BAYAT - ADLJU Société médicale?
De hoofdactiviteit van BAYAT - ADLJU Société médicale is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft BAYAT - ADLJU Société médicale?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BAYAT - ADLJU Société médicale geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BAYAT - ADLJU Société médicale?
BAYAT - ADLJU Société médicale vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 209.918 in 2025. De winst van het boekjaar was € 91.698.
Is BAYAT - ADLJU Société médicale bereikbaar via Peppol?
Ja. BAYAT - ADLJU Société médicale staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0880854327 en 9925:BE0880854327 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is BAYAT - ADLJU Société médicale?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 447.288, een solvabiliteit van 57,2 % en een winst van € 91.698. De winst steeg met 38,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BAYAT - ADLJU Société médicale failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BAYAT - ADLJU Société médicale ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BAYAT - ADLJU Société médicale de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van BAYAT - ADLJU Société médicale, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt BAYAT - ADLJU Société médicale?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BAYAT - ADLJU Société médicale 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BAYAT - ADLJU Société médicale?
Het boekjaar van BAYAT - ADLJU Société médicale eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0880854327
Europese Commissie0880854327
Notarissen (Fednot)