Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0879.889.869
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2006-03-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Bist 27 bus a, 2610 Antwerpen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 96.210Kappers- en barbiersactiviteiten
- 96.210Kappers- en barbiersactiviteiten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 31.646
▲ 50,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 200.799
▲ 18,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
88,2 %
▲ 2,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 195.551 | ▼ 0,3 % | € 196.095 | € 192.216 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 48.697 | ▲ 41,6 % | € 34.394 | € 64.069 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 31.646 | ▲ 50,0 % | € 21.095 | € 41.385 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 200.799 | ▲ 18,7 % | € 169.152 | € 148.057 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 26.798 | ▼ 6,8 % | € 28.740 | € 30.514 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 227.597 | ▲ 15,0 % | € 197.892 | € 178.571 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 88,2 % | ▲ 2,7 ptn | 85,5 % | 82,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Bist 27 bus a, 2610 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-19
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HAIR FUSION BOB DOMS?
Het ondernemingsnummer van HAIR FUSION BOB DOMS is 0879.889.869. Het btw-nummer is BE 0879.889.869.
Wanneer werd HAIR FUSION BOB DOMS opgericht?
HAIR FUSION BOB DOMS werd opgericht op 10 maart 2006, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van HAIR FUSION BOB DOMS?
De maatschappelijke zetel van HAIR FUSION BOB DOMS is Bist 27 bus a, 2610 Antwerpen.
Wat doet HAIR FUSION BOB DOMS?
De hoofdactiviteit van HAIR FUSION BOB DOMS is: Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96.210).
Hoeveel werknemers heeft HAIR FUSION BOB DOMS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had HAIR FUSION BOB DOMS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van HAIR FUSION BOB DOMS?
HAIR FUSION BOB DOMS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 195.551 in 2025. De winst van het boekjaar was € 31.646.
Is HAIR FUSION BOB DOMS bereikbaar via Peppol?
Ja. HAIR FUSION BOB DOMS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0879889869 en 9925:BE0879889869 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is HAIR FUSION BOB DOMS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 200.799, een solvabiliteit van 88,2 % en een winst van € 31.646. De winst steeg met 50,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is HAIR FUSION BOB DOMS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HAIR FUSION BOB DOMS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft HAIR FUSION BOB DOMS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van HAIR FUSION BOB DOMS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt HAIR FUSION BOB DOMS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HAIR FUSION BOB DOMS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van HAIR FUSION BOB DOMS?
Het boekjaar van HAIR FUSION BOB DOMS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0879889869
Europese Commissie0879889869
Notarissen (Fednot)