Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0878.911.555
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2006-01-26
- Personeel
- 2,5 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Dorp 63, 2382 Ravels
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 66.191Agenten en makelaars in bankdiensten
- 66.191Agenten en makelaars in bankdiensten
- 64.999Overige financiële dienstverlening, neg
- 66.220Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 54.743
▼ 63,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 311.626
▲ 21,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
65,8 %
▲ 14,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 290.826 | ▼ 27,7 % | € 402.025 | € 327.591 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 90.869 | ▼ 59,5 % | € 224.102 | € 104.026 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 54.743 | ▼ 63,1 % | € 148.273 | € 70.578 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 311.626 | ▲ 21,3 % | € 256.883 | € 151.610 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 161.895 | ▼ 34,3 % | € 246.432 | € 311.444 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 473.521 | ▼ 5,9 % | € 503.315 | € 463.053 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 65,8 % | ▲ 14,8 ptn | 51,0 % | 32,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 2,5 | = 0 | 2,5 | 3,2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Dorp 63, 2382 Ravels
Vestiging
Lindenlaan 16, 2340 Beerse
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-14
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Kempen advies Beerse?
Het ondernemingsnummer van Kempen advies Beerse is 0878.911.555. Het btw-nummer is BE 0878.911.555.
Wanneer werd Kempen advies Beerse opgericht?
Kempen advies Beerse werd opgericht op 26 januari 2006, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Kempen advies Beerse?
De maatschappelijke zetel van Kempen advies Beerse is Dorp 63, 2382 Ravels.
Wat doet Kempen advies Beerse?
De hoofdactiviteit van Kempen advies Beerse is: Agenten en makelaars in bankdiensten (NACE 66.191).
Hoeveel werknemers heeft Kempen advies Beerse?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Kempen advies Beerse gemiddeld 2,5 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Kempen advies Beerse?
Kempen advies Beerse vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 290.826 in 2025. De winst van het boekjaar was € 54.743.
Is Kempen advies Beerse bereikbaar via Peppol?
Ja. Kempen advies Beerse staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0878911555 en 9925:BE0878911555 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Kempen advies Beerse?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 311.626, een solvabiliteit van 65,8 % en een winst van € 54.743. De winst daalde met 63,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Kempen advies Beerse failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Kempen advies Beerse ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Kempen advies Beerse de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Kempen advies Beerse, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Kempen advies Beerse?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Kempen advies Beerse 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Kempen advies Beerse?
Het boekjaar van Kempen advies Beerse eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0878911555
Europese Commissie0878911555
Notarissen (Fednot)