Belgische ondernemingen

Onderneming 0878.582.547

VALERIE MASSON NOTAIRE BV

Actief sinds 2006 Normale toestand Besloten Vennootschap Ottignies-Louvain-la-Neuve

Besloten Vennootschap in Ottignies-Louvain-la-Neuve, sinds 2006. Activiteiten van notarissen. Brutomarge € 1,4 M, winst € 760k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0878.582.547.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 759.777

▲ 2,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 103.113

▲ 0,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0878.582.547
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2006-01-03
Personeel
4,6 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue de Clairvaux 40 bus 003, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 69.102Activiteiten van notarissenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 69.102Activiteiten van notarissenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 759.777

▲ 2,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 103.113

▲ 0,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

11,9 %

▼ 0,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 1.357.915▲ 1,5 %€ 1.338.433€ 1.318.492
Bedrijfswinst (-verlies)€ 958.400▼ 0,2 %€ 960.571€ 935.185
Winst (verlies) van het boekjaar€ 759.777▲ 2,2 %€ 743.228€ 701.816
Balans
Eigen vermogen€ 103.113▲ 0,8 %€ 102.337€ 102.308
Schulden€ 760.304▲ 7,7 %€ 705.762€ 988.220
Balanstotaal€ 863.417▲ 6,8 %€ 808.099€ 1.090.528
Solvabiliteit berekend11,9 %▼ 0,7 ptn12,7 %9,4 %
Personeel
Voltijdse equivalenten4,6▼ 0,45,04,8
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de Clairvaux 40/201, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve

2.190.903.762 · sinds 2006-01-03

  • 69.102 Activiteiten van notarissen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van VALERIE MASSON NOTAIRE?

Het ondernemingsnummer van VALERIE MASSON NOTAIRE is 0878.582.547. Het btw-nummer is BE 0878.582.547.

Wanneer werd VALERIE MASSON NOTAIRE opgericht?

VALERIE MASSON NOTAIRE werd opgericht op 3 januari 2006, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van VALERIE MASSON NOTAIRE?

De maatschappelijke zetel van VALERIE MASSON NOTAIRE is Rue de Clairvaux 40 bus 003, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve.

Wat doet VALERIE MASSON NOTAIRE?

De hoofdactiviteit van VALERIE MASSON NOTAIRE is: Activiteiten van notarissen (NACE 69.102).

Hoeveel werknemers heeft VALERIE MASSON NOTAIRE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had VALERIE MASSON NOTAIRE gemiddeld 4,6 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van VALERIE MASSON NOTAIRE?

VALERIE MASSON NOTAIRE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.357.915 in 2025. De winst van het boekjaar was € 759.777.

Is VALERIE MASSON NOTAIRE bereikbaar via Peppol?

Ja. VALERIE MASSON NOTAIRE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0878582547 en 9925:BE0878582547 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is VALERIE MASSON NOTAIRE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 103.113, een solvabiliteit van 11,9 % en een winst van € 759.777. De winst steeg met 2,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is VALERIE MASSON NOTAIRE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VALERIE MASSON NOTAIRE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft VALERIE MASSON NOTAIRE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van VALERIE MASSON NOTAIRE, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 14 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt VALERIE MASSON NOTAIRE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VALERIE MASSON NOTAIRE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van VALERIE MASSON NOTAIRE?

Het boekjaar van VALERIE MASSON NOTAIRE eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid