Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0876.165.960
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2005-09-21
- Personeel
- 3,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Houtekietstraat 16, 8540 Deerlijk
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 29.100Vervaardiging van motorvoertuigen
- 33.110Reparatie en onderhoud van producten van metaal
- 33.110Reparatie en onderhoud van producten van metaal
- 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 59.669
▲ 157,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 689.045
▲ 2,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
66,8 %
▼ 3,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 288.220 | ▲ 10,7 % | € 260.253 | € 274.400 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 67.588 | ▲ 129,1 % | € 29.497 | € 65.829 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 59.669 | ▲ 157,9 % | € 23.132 | € 53.173 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 689.045 | ▲ 2,9 % | € 669.376 | € 661.244 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 331.144 | ▲ 23,2 % | € 268.678 | € 341.538 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.031.829 | ▲ 8,7 % | € 949.276 | € 1.012.240 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 66,8 % | ▼ 3,7 ptn | 70,5 % | 65,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 3,0 | ▼ 0,7 | 3,7 | 3,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Houtekietstraat 16, 8540 Deerlijk
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-03-09
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-05
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-03-11
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Desmet Carrosseriebouw?
Het ondernemingsnummer van Desmet Carrosseriebouw is 0876.165.960. Het btw-nummer is BE 0876.165.960.
Wanneer werd Desmet Carrosseriebouw opgericht?
Desmet Carrosseriebouw werd opgericht op 21 september 2005, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Desmet Carrosseriebouw?
De maatschappelijke zetel van Desmet Carrosseriebouw is Houtekietstraat 16, 8540 Deerlijk.
Wat doet Desmet Carrosseriebouw?
De hoofdactiviteit van Desmet Carrosseriebouw is: Vervaardiging van motorvoertuigen (NACE 29.100); Reparatie en onderhoud van producten van metaal (NACE 33.110).
Hoeveel werknemers heeft Desmet Carrosseriebouw?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Desmet Carrosseriebouw gemiddeld 3,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Desmet Carrosseriebouw?
Desmet Carrosseriebouw vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 288.220 in 2025. De winst van het boekjaar was € 59.669.
Is Desmet Carrosseriebouw bereikbaar via Peppol?
Ja. Desmet Carrosseriebouw staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0876165960 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Desmet Carrosseriebouw?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 689.045, een solvabiliteit van 66,8 % en een winst van € 59.669. De winst steeg met 157,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Desmet Carrosseriebouw failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Desmet Carrosseriebouw ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Desmet Carrosseriebouw de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Desmet Carrosseriebouw, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 9 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Desmet Carrosseriebouw?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Desmet Carrosseriebouw 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Desmet Carrosseriebouw?
Het boekjaar van Desmet Carrosseriebouw eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0876165960
Europese Commissie0876165960
Notarissen (Fednot)