Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0875.698.578
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2005-08-24
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Woudstraat 3 bus 3, 3600 Genk
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 1.180
▼ 55,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 137.845
▲ 0,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
99,0 %
▲ 1,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -858 | ▲ 4,5 % | € -899 | € 2.468 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -1.445 | ▲ 1,9 % | € -1.473 | € 1.887 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 1.180 | ▼ 55,7 % | € 2.662 | € 5.144 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 137.845 | ▲ 0,9 % | € 136.665 | € 134.003 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.448 | ▼ 50,2 % | € 2.905 | € 186.826 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 139.293 | ▼ 0,2 % | € 139.570 | € 320.829 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 99,0 % | ▲ 1,0 ptn | 97,9 % | 41,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Woudstraat 3 bus 3, 3600 Genk
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
Het ondernemingsnummer van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT is 0875.698.578. Het btw-nummer is BE 0875.698.578.
Wanneer werd RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT opgericht?
RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT werd opgericht op 24 augustus 2005, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
De maatschappelijke zetel van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT is Woudstraat 3 bus 3, 3600 Genk.
Wat doet RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
De hoofdactiviteit van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68.121).
Hoeveel werknemers heeft RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -858 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.180.
Is RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT bereikbaar via Peppol?
Ja. RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0875698578 en 9925:BE0875698578 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 137.845, een solvabiliteit van 99,0 % en een winst van € 1.180. De winst daalde met 55,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT?
Het boekjaar van RESIDENTIE PARK GREEN SIGHT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0875698578
Europese Commissie0875698578
Notarissen (Fednot)