Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0875.432.621
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2005-08-04
- Personeel
- 148,5 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Koninginnelaan(E) 115, 3630 Maasmechelen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
- 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 8.083.511
▲ 62,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 220.000
▼ 90,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
1,5 %
▼ 15,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 45.824.432 | ▲ 36,6 % | € 33.554.759 | € 25.230.805 | € 22.112.815 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 10.709.568 | ▲ 62,2 % | € 6.603.805 | € 3.634.155 | € 3.628.052 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 8.083.511 | ▲ 62,9 % | € 4.962.028 | € 2.821.674 | € 2.703.523 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 220.000 | ▼ 90,1 % | € 2.220.000 | € 2.220.000 | € 2.220.000 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 14.278.145 | ▲ 32,8 % | € 10.752.471 | € 8.131.082 | € 8.870.820 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 14.646.637 | ▲ 11,8 % | € 13.105.055 | € 10.449.295 | € 11.167.918 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 1,5 % | ▼ 15,4 ptn | 16,9 % | 21,2 % | 19,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 148,5 | ▲ 15,7 | 132,8 | 96,1 | 82,2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m82-f | m82-f | m82-f | m82-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (14)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Koninginnelaan(E) 115, 3630 Maasmechelen
Vestiging
Grand'rue 143, 6000 Charleroi
Vestiging
Rootenstraat 8 bus 84, 3600 Genk
Vestiging
Rue de la Chaussée 70 bus C, 7000 Mons
Vestiging
Place Saint-Lambert 27 bus 36, 4000 Liège
Vestiging
Boulevard Walter de Marvis(TOU) 22 bus 16, 7500 Tournai
Vestiging
Steenpoort(Kor) 2 bus W112, 8500 Kortrijk
Vestiging
Nieuwstraat 80, 1000 Brussel
Vestiging
Sylvain Dupuislaan 433, 1070 Anderlecht
Vestiging
Place Verte 20 bus 2, 6000 Charleroi
Vestiging
Steenstraat 73-75, 8000 Brugge
Vestiging
Kaardeloodstraat 97, 9400 Ninove
Toon alle 14 vestigingseenheden
Vestiging
Leysstraat 12-14-16-18, 2000 Antwerpen
Vestiging
Boulevard Raymond-Poincaré 7, 4020 Liège
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-16
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-10-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van NEW YORKER Belgium?
Het ondernemingsnummer van NEW YORKER Belgium is 0875.432.621. Het btw-nummer is BE 0875.432.621.
Wanneer werd NEW YORKER Belgium opgericht?
NEW YORKER Belgium werd opgericht op 4 augustus 2005, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van NEW YORKER Belgium?
De maatschappelijke zetel van NEW YORKER Belgium is Koninginnelaan(E) 115, 3630 Maasmechelen.
Wat doet NEW YORKER Belgium?
De hoofdactiviteit van NEW YORKER Belgium is: Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment) (NACE 47.716).
Hoeveel werknemers heeft NEW YORKER Belgium?
Volgens de jaarrekening over 2025 had NEW YORKER Belgium gemiddeld 148,5 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van NEW YORKER Belgium?
In 2025 had NEW YORKER Belgium een omzet van € 45.824.432. De winst van het boekjaar was € 8.083.511.
Is NEW YORKER Belgium bereikbaar via Peppol?
Ja. NEW YORKER Belgium staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0875432621 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is NEW YORKER Belgium?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 220.000, een solvabiliteit van 1,5 % en een winst van € 8.083.511. De winst steeg met 62,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is NEW YORKER Belgium failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NEW YORKER Belgium ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft NEW YORKER Belgium de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van NEW YORKER Belgium, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt NEW YORKER Belgium?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft NEW YORKER Belgium 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van NEW YORKER Belgium?
Het boekjaar van NEW YORKER Belgium eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0875432621
Europese Commissie0875432621
Notarissen (Fednot)