Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0874.809.247
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2005-07-01
- Personeel
- 1,1 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Chapeliers 117, 4800 Verviers
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 96.325
▲ 36,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 266.459
▼ 25,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
32,7 %
▼ 14,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 180.198 | ▲ 6,7 % | € 168.812 | € 169.446 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 145.470 | ▲ 31,4 % | € 110.668 | € 98.428 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 96.325 | ▲ 36,3 % | € 70.656 | € 69.028 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 266.459 | ▼ 25,1 % | € 355.569 | € 318.363 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 547.930 | ▲ 38,5 % | € 395.687 | € 292.384 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 814.390 | ▲ 8,4 % | € 751.256 | € 610.747 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 32,7 % | ▼ 14,6 ptn | 47,3 % | 52,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 1,1 | ▼ 0,1 | 1,2 | 1,3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Chapeliers 117, 4800 Verviers
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-03-24
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-27
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
Het ondernemingsnummer van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE is 0874.809.247. Het btw-nummer is BE 0874.809.247.
Wanneer werd PHARMACIE SANDRINE DERKENNE opgericht?
PHARMACIE SANDRINE DERKENNE werd opgericht op 1 juli 2005, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
De maatschappelijke zetel van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE is Rue des Chapeliers 117, 4800 Verviers.
Wat doet PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
De hoofdactiviteit van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).
Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE SANDRINE DERKENNE gemiddeld 1,1 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
PHARMACIE SANDRINE DERKENNE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 180.198 in 2025. De winst van het boekjaar was € 96.325.
Is PHARMACIE SANDRINE DERKENNE bereikbaar via Peppol?
Ja. PHARMACIE SANDRINE DERKENNE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0874809247 en 9925:BE0874809247 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 266.459, een solvabiliteit van 32,7 % en een winst van € 96.325. De winst steeg met 36,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PHARMACIE SANDRINE DERKENNE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PHARMACIE SANDRINE DERKENNE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 24 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE SANDRINE DERKENNE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE?
Het boekjaar van PHARMACIE SANDRINE DERKENNE eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0874809247
Europese Commissie0874809247
Notarissen (Fednot)