Belgische ondernemingen

Onderneming 0874.693.243

ETABLISSEMENT HALOIN JOSE BV

Actief sinds 2005 Normale toestand Besloten Vennootschap Fleurus

Besloten Vennootschap in Fleurus, sinds 2005. Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen. Omzet € 1,3 M, winst € 50k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0874.693.243.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 50.410

▲ 183,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 293.429

▲ 20,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0874.693.243
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2005-06-27
Personeel
2,3 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Saint-Roch(FL) 57 bus A, 6220 Fleurus

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.300Detailhandel in motorbrandstoffenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 50.410

▲ 183,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 293.429

▲ 20,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

16,4 %

▲ 1,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 1.284.054▼ 10,5 %€ 1.434.291€ 1.639.525
Brutomarge€ 125.606▲ 85,1 %€ 67.856€ 147.070
Bedrijfswinst (-verlies)€ 44.811▲ 197,2 %€ -46.097€ 44.110
Winst (verlies) van het boekjaar€ 50.410▲ 183,6 %€ -60.332€ 46.578
Balans
Eigen vermogen€ 293.429▲ 20,7 %€ 243.019€ 303.351
Schulden€ 1.491.999▲ 6,3 %€ 1.403.129€ 1.032.059
Balanstotaal€ 1.785.428▲ 8,5 %€ 1.646.148€ 1.450.410
Solvabiliteit berekend16,4 %▲ 1,7 ptn14,8 %20,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,3▼ 0,73,02,7
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Saint-Roch(FL) 57 bus A, 6220 Fleurus

2.148.611.366 · sinds 2005-06-27

  • 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
  • 46.319 Groothandel in groenten en fruit, muv consumptieaardappelen
  • 46.442.01 Groothandel in onderhouds- en reinigingsproducten, inclusief waspoeders
  • 46.498 Groothandel in lederwaren en reisartikelen
  • 47.512 Detailhandel in huishoudtextiel en beddengoed
  • 47.553.01 Detailhandel in niet-elektrische huishoudapparaten, messenmakerswerk, vaatwerk, aardewerk, porselein en glaswerk
  • 47.559.01 Detailhandel in artikelen van hout, kurk of vlechtwerk
  • 47.639 Detailhandel in overige sportartikelen
  • 47.781.01 Detailhandel in vaste brandstoffen zoals steenkool, brandhout, houtskool, enz
  • 71.121.02 Industriële vormgeving
  • 47.300 Detailhandel in motorbrandstoffen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

Het ondernemingsnummer van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE is 0874.693.243. Het btw-nummer is BE 0874.693.243.

Wanneer werd ETABLISSEMENT HALOIN JOSE opgericht?

ETABLISSEMENT HALOIN JOSE werd opgericht op 27 juni 2005, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

De maatschappelijke zetel van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE is Rue Saint-Roch(FL) 57 bus A, 6220 Fleurus.

Wat doet ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

De hoofdactiviteit van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE is: Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen (NACE 47.781); Detailhandel in motorbrandstoffen (NACE 47.300).

Hoeveel werknemers heeft ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ETABLISSEMENT HALOIN JOSE gemiddeld 2,3 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

In 2025 had ETABLISSEMENT HALOIN JOSE een omzet van € 1.284.054. De winst van het boekjaar was € 50.410.

Is ETABLISSEMENT HALOIN JOSE bereikbaar via Peppol?

Ja. ETABLISSEMENT HALOIN JOSE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0874693243 en 9925:BE0874693243 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 293.429, een solvabiliteit van 16,4 % en een winst van € 50.410. De winst steeg met 183,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ETABLISSEMENT HALOIN JOSE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ETABLISSEMENT HALOIN JOSE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ETABLISSEMENT HALOIN JOSE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE?

Het boekjaar van ETABLISSEMENT HALOIN JOSE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid