Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0874.609.012
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2005-06-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- De Munt 33 bus 62, 8800 Roeselare
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 46.460Groothandel in farmaceutische en medische artikelen
- 46.412Groothandel in huishoudtextiel en beddengoed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 145.401
▲ 6,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 525.718
▲ 37,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
71,6 %
▲ 0,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 261.301 | ▼ 1,1 % | € 264.263 | € 160.421 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 206.587 | ▼ 0,3 % | € 207.252 | € 121.312 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 145.401 | ▲ 6,7 % | € 136.218 | € 75.809 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 525.718 | ▲ 37,6 % | € 381.977 | € 254.358 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 208.124 | ▲ 35,1 % | € 154.002 | € 135.428 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 733.842 | ▲ 36,9 % | € 535.979 | € 389.786 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 71,6 % | ▲ 0,4 ptn | 71,3 % | 65,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
De Munt 33 bus 62, 8800 Roeselare
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-12
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-13
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van RESPIFLEX HEALTHCARE?
Het ondernemingsnummer van RESPIFLEX HEALTHCARE is 0874.609.012. Het btw-nummer is BE 0874.609.012.
Wanneer werd RESPIFLEX HEALTHCARE opgericht?
RESPIFLEX HEALTHCARE werd opgericht op 22 juni 2005, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van RESPIFLEX HEALTHCARE?
De maatschappelijke zetel van RESPIFLEX HEALTHCARE is De Munt 33 bus 62, 8800 Roeselare.
Wat doet RESPIFLEX HEALTHCARE?
De hoofdactiviteit van RESPIFLEX HEALTHCARE is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200); Groothandel in farmaceutische en medische artikelen (NACE 46.460).
Hoeveel werknemers heeft RESPIFLEX HEALTHCARE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had RESPIFLEX HEALTHCARE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van RESPIFLEX HEALTHCARE?
RESPIFLEX HEALTHCARE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 261.301 in 2025. De winst van het boekjaar was € 145.401.
Is RESPIFLEX HEALTHCARE bereikbaar via Peppol?
Ja. RESPIFLEX HEALTHCARE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0874609012 en 9925:BE0874609012 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is RESPIFLEX HEALTHCARE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 525.718, een solvabiliteit van 71,6 % en een winst van € 145.401. De winst steeg met 6,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is RESPIFLEX HEALTHCARE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RESPIFLEX HEALTHCARE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft RESPIFLEX HEALTHCARE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van RESPIFLEX HEALTHCARE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 12 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt RESPIFLEX HEALTHCARE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RESPIFLEX HEALTHCARE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van RESPIFLEX HEALTHCARE?
Het boekjaar van RESPIFLEX HEALTHCARE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0874609012
Europese Commissie0874609012
Notarissen (Fednot)