Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0873.383.050
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2005-04-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Statiestraat 45, 3390 Tielt-Winge
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -9.114
▼ 240,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6.466
▼ 60,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
6,0 %
▼ 7,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 22.490 | ▼ 44,4 % | € 40.484 | € 41.167 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -447 | ▼ 103,1 % | € 14.496 | € 15.918 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -9.114 | ▼ 240,2 % | € 6.500 | € 9.614 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6.466 | ▼ 60,8 % | € 16.510 | € 27.680 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 101.842 | ▼ 8,1 % | € 110.825 | € 147.308 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 108.308 | ▼ 14,9 % | € 127.335 | € 174.988 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 6,0 % | ▼ 7,0 ptn | 13,0 % | 15,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Statiestraat 45, 3390 Tielt-Winge
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-12
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Aarschots Carrosserie Center?
Het ondernemingsnummer van Aarschots Carrosserie Center is 0873.383.050. Het btw-nummer is BE 0873.383.050.
Wanneer werd Aarschots Carrosserie Center opgericht?
Aarschots Carrosserie Center werd opgericht op 7 april 2005, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Aarschots Carrosserie Center?
De maatschappelijke zetel van Aarschots Carrosserie Center is Statiestraat 45, 3390 Tielt-Winge.
Wat doet Aarschots Carrosserie Center?
De hoofdactiviteit van Aarschots Carrosserie Center is: Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).
Hoeveel werknemers heeft Aarschots Carrosserie Center?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Aarschots Carrosserie Center geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Aarschots Carrosserie Center?
Aarschots Carrosserie Center vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 22.490 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 9.114.
Is Aarschots Carrosserie Center bereikbaar via Peppol?
Ja. Aarschots Carrosserie Center staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0873383050 en 9925:BE0873383050 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Aarschots Carrosserie Center?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6.466, een solvabiliteit van 6,0 % en een verlies van € 9.114. De winst daalde met 240,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Aarschots Carrosserie Center failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Aarschots Carrosserie Center ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Aarschots Carrosserie Center de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Aarschots Carrosserie Center, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 12 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Aarschots Carrosserie Center?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Aarschots Carrosserie Center 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Aarschots Carrosserie Center?
Het boekjaar van Aarschots Carrosserie Center eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0873383050
Europese Commissie0873383050
Notarissen (Fednot)