Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0873.067.997
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2005-04-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Schijnpoortweg 119, 2170 Antwerpen
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.487
▲ 64,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 53.744
▼ 2,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
94,7 %
▼ 2,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -1.197 | ▲ 68,8 % | € -3.830 | € -2.653 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -1.315 | ▲ 66,7 % | € -3.948 | € -2.762 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.487 | ▲ 64,2 % | € -4.150 | € -2.962 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 53.744 | ▼ 2,7 % | € 55.231 | € 59.381 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 2.993 | ▲ 66,6 % | € 1.797 | € 2.713 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 56.737 | ▼ 0,5 % | € 57.028 | € 62.095 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 94,7 % | ▼ 2,1 ptn | 96,8 % | 95,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Schijnpoortweg 119, 2170 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-29
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-28
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van INVESTING IN ENTERTAINMENT?
Het ondernemingsnummer van INVESTING IN ENTERTAINMENT is 0873.067.997. Het btw-nummer is BE 0873.067.997.
Wanneer werd INVESTING IN ENTERTAINMENT opgericht?
INVESTING IN ENTERTAINMENT werd opgericht op 8 april 2005, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van INVESTING IN ENTERTAINMENT?
De maatschappelijke zetel van INVESTING IN ENTERTAINMENT is Schijnpoortweg 119, 2170 Antwerpen.
Hoeveel werknemers heeft INVESTING IN ENTERTAINMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had INVESTING IN ENTERTAINMENT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van INVESTING IN ENTERTAINMENT?
INVESTING IN ENTERTAINMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.197 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.487.
Is INVESTING IN ENTERTAINMENT bereikbaar via Peppol?
INVESTING IN ENTERTAINMENT staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0873067997; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is INVESTING IN ENTERTAINMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 53.744, een solvabiliteit van 94,7 % en een verlies van € 1.487. De winst steeg met 64,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is INVESTING IN ENTERTAINMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INVESTING IN ENTERTAINMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft INVESTING IN ENTERTAINMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van INVESTING IN ENTERTAINMENT, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt INVESTING IN ENTERTAINMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft INVESTING IN ENTERTAINMENT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van INVESTING IN ENTERTAINMENT?
Het boekjaar van INVESTING IN ENTERTAINMENT eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0873067997
Europese Commissie0873067997
Notarissen (Fednot)