Belgische ondernemingen

Onderneming 0871.827.882

TREGADATA BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Overijse · sinds 2005

Besloten Vennootschap in Overijse, sinds 2005. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Brutomarge € 12k, winst € 1k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0871.827.882.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.248

▼ 77,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 112.273

▲ 1,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0871.827.882
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2005-02-10
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Reebokweg 7, 3090 Overijse

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.110Teelt van andere granen dan rijst, en van peulgewassen en oliehoudende zadenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.301Boomkwekerijen, muv bosboomkwekerijenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.309Overige plantenvermeerderingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.450Fokken en houden van schapen en geitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.630Behandeling van gewassen na de oogst en van zaden voor vermeerderingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 02.100Bosbouw en bosbouwactiviteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.130Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.248

▼ 77,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 112.273

▲ 1,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

63,3 %

▲ 3,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 12.385▼ 55,0 %€ 27.551€ 25.678
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.446▼ 74,9 %€ 5.758€ 3.159
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.248▼ 77,6 %€ 5.563€ 2.988
Balans
Eigen vermogen€ 112.273▲ 1,1 %€ 111.026€ 95.463
Schulden€ 65.215▼ 13,0 %€ 74.946€ 29.582
Balanstotaal€ 177.488▼ 4,6 %€ 185.972€ 125.045
Solvabiliteit berekend63,3 %▲ 3,6 ptn59,7 %76,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO

Vestiging

Reebokweg 7, 3090 Overijse

2.145.766.296 · sinds 2005-02-04

41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 43.221 Sanitaire werkzaamheden; 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen; 43.310.01 Aanbrengen van pleister- en stukadoorswerk (inclusief het aanbrengen van een hechtgrond) aan de binnen- of buitenzijde van gebouwen en andere bouwwerken; 55.203 Gites, vakantiewoningen en -appartementen; 55.209 Vakantieverblijven en andere accommodatie voor kort verblijf, neg; 55.300 Kampeer- en caravanterreinen; 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten; 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.201.01 Verhuur van al dan niet gemeubelde appartementen en huizen; 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten); 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren; 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen; 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.222.03 Installatie van elektrische verwarmingsinstallaties; 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen; 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 71.121.01 Uitwerking en realisatie van projecten op het gebied van de elektriciteit en elektronica, mijnbouw, chemie, machine- en werktuigbouw, industriële systeemontwikkeling, veiligheid, enz; 71.121.03 Uitwerking van projecten op het gebied van klimaatbeheersing, koeltechniek, zuivering en voorkomen van pollutie, akoestiek, enz

Vestiging

Elsestraat 15, 3201 Aarschot

2.336.842.935 · sinds 2022-08-19

01.110 Teelt van andere granen dan rijst, en van peulgewassen en oliehoudende zaden; 01.301 Boomkwekerijen, muv bosboomkwekerijen; 01.309 Overige plantenvermeerdering; 01.450 Fokken en houden van schapen en geiten; 01.630 Behandeling van gewassen na de oogst en van zaden voor vermeerdering; 02.100 Bosbouw en bosbouwactiviteiten; 02.200 Exploitatie van bossen; 55.209 Vakantieverblijven en andere accommodatie voor kort verblijf, neg; 55.300 Kampeer- en caravanterreinen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TREGADATA?

Het ondernemingsnummer van TREGADATA is 0871.827.882. Het btw-nummer is BE 0871.827.882.

Wanneer werd TREGADATA opgericht?

TREGADATA werd opgericht op 10 februari 2005, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van TREGADATA?

De maatschappelijke zetel van TREGADATA is Reebokweg 7, 3090 Overijse.

Wat doet TREGADATA?

De hoofdactiviteit van TREGADATA is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).

Hoeveel werknemers heeft TREGADATA?

Volgens de jaarrekening over 2025 had TREGADATA geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van TREGADATA?

TREGADATA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 12.385 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.248.

Is TREGADATA bereikbaar via Peppol?

Ja. TREGADATA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0871827882 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is TREGADATA?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 112.273, een solvabiliteit van 63,3 % en een winst van € 1.248. De winst daalde met 77,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is TREGADATA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TREGADATA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft TREGADATA de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van TREGADATA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt TREGADATA?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TREGADATA 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van TREGADATA?

Het boekjaar van TREGADATA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid