Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0870.733.663
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-12-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue d' Hanzinne(Lan) 63, 5651 Walcourt
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 10.268
▼ 79,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 228.372
▲ 4,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
99,8 %
▲ 17,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 25.358 | ▼ 56,5 % | € 58.299 | € 68.547 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 21.801 | ▼ 59,9 % | € 54.426 | € 63.448 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 10.268 | ▼ 79,1 % | € 49.222 | € 49.082 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 228.372 | ▲ 4,7 % | € 218.103 | € 222.014 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 499 | ▼ 99,0 % | € 48.335 | € 49.897 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 228.871 | ▼ 14,1 % | € 266.438 | € 271.911 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 99,8 % | ▲ 17,9 ptn | 81,9 % | 81,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-05
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE?
Het ondernemingsnummer van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE is 0870.733.663. Het btw-nummer is BE 0870.733.663.
Wanneer werd DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE opgericht?
DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE werd opgericht op 22 december 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE?
De maatschappelijke zetel van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE is Rue d' Hanzinne(Lan) 63, 5651 Walcourt.
Hoeveel werknemers heeft DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE?
DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 25.358 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.268.
Is DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE bereikbaar via Peppol?
Ja. DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0870733663 en 9925:BE0870733663 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 228.372, een solvabiliteit van 99,8 % en een winst van € 10.268. De winst daalde met 79,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE?
Het boekjaar van DR PESTIAUX-GYNECOLOGIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0870733663
Europese Commissie0870733663
Notarissen (Fednot)