Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0870.630.626
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-12-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rietenstraat 7, 3670 Oudsbergen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 01.480Fokken en houden van andere dieren
- 01.430Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.831
▲ 22,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 902.707
▲ 0,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
94,4 %
▲ 0,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 23.393 | ▲ 10,2 % | € 21.228 | € 15.739 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 8.490 | ▲ 21,0 % | € 7.019 | € 2.646 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.831 | ▲ 22,4 % | € 6.400 | € 2.034 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 902.707 | ▲ 0,9 % | € 894.876 | € 888.476 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 53.465 | ▼ 8,4 % | € 58.391 | € 68.726 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 956.172 | ▲ 0,3 % | € 953.268 | € 957.202 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 94,4 % | ▲ 0,5 ptn | 93,9 % | 92,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rietenstraat 7, 3670 Oudsbergen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
Het ondernemingsnummer van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS is 0870.630.626. Het btw-nummer is BE 0870.630.626.
Wanneer werd PAARDENFOKKERIJ GEUSENS opgericht?
PAARDENFOKKERIJ GEUSENS werd opgericht op 16 december 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
De maatschappelijke zetel van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS is Rietenstraat 7, 3670 Oudsbergen.
Wat doet PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
De hoofdactiviteit van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS is: Fokken en houden van andere dieren (NACE 01.480); Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen (NACE 01.430).
Hoeveel werknemers heeft PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PAARDENFOKKERIJ GEUSENS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
PAARDENFOKKERIJ GEUSENS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 23.393 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.831.
Is PAARDENFOKKERIJ GEUSENS bereikbaar via Peppol?
Ja. PAARDENFOKKERIJ GEUSENS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0870630626 en 9925:BE0870630626 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 902.707, een solvabiliteit van 94,4 % en een winst van € 7.831. De winst steeg met 22,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PAARDENFOKKERIJ GEUSENS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PAARDENFOKKERIJ GEUSENS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PAARDENFOKKERIJ GEUSENS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS?
Het boekjaar van PAARDENFOKKERIJ GEUSENS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0870630626
Europese Commissie0870630626
Notarissen (Fednot)