Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0869.900.651
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-11-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Industrieweg 1014, 3540 Herk-de-Stad
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
- 95.313Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
- 95.313Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 10.782
▼ 67,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 609.663
▲ 1,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
88,3 %
▲ 0,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 133.714 | ▼ 5,2 % | € 140.989 | € 205.292 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 18.721 | ▼ 61,1 % | € 48.123 | € 52.905 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 10.782 | ▼ 67,9 % | € 33.592 | € 36.922 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 609.663 | ▲ 1,8 % | € 598.881 | € 592.616 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 81.129 | ▼ 2,8 % | € 83.474 | € 128.114 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 690.792 | ▲ 1,2 % | € 682.355 | € 720.730 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 88,3 % | ▲ 0,5 ptn | 87,8 % | 82,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Industrieweg 1014, 3540 Herk-de-Stad
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TURBO SERVICE BELGIUM?
Het ondernemingsnummer van TURBO SERVICE BELGIUM is 0869.900.651. Het btw-nummer is BE 0869.900.651.
Wanneer werd TURBO SERVICE BELGIUM opgericht?
TURBO SERVICE BELGIUM werd opgericht op 9 november 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TURBO SERVICE BELGIUM?
De maatschappelijke zetel van TURBO SERVICE BELGIUM is Industrieweg 1014, 3540 Herk-de-Stad.
Wat doet TURBO SERVICE BELGIUM?
De hoofdactiviteit van TURBO SERVICE BELGIUM is: Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen (NACE 46.720); Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen (NACE 95.313).
Hoeveel werknemers heeft TURBO SERVICE BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TURBO SERVICE BELGIUM geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TURBO SERVICE BELGIUM?
TURBO SERVICE BELGIUM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 133.714 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.782.
Is TURBO SERVICE BELGIUM bereikbaar via Peppol?
Ja. TURBO SERVICE BELGIUM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0869900651 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is TURBO SERVICE BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 609.663, een solvabiliteit van 88,3 % en een winst van € 10.782. De winst daalde met 67,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TURBO SERVICE BELGIUM failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TURBO SERVICE BELGIUM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TURBO SERVICE BELGIUM de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van TURBO SERVICE BELGIUM, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt TURBO SERVICE BELGIUM?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TURBO SERVICE BELGIUM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TURBO SERVICE BELGIUM?
Het boekjaar van TURBO SERVICE BELGIUM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0869900651
Europese Commissie0869900651
Notarissen (Fednot)