Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0869.649.837
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-10-26
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Patrijzenlaan 50, 9470 Denderleeuw
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.410Dakwerkzaamheden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 122.936
▲ 786,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 279.040
▲ 78,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
49,6 %
▲ 16,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 294.500 | ▲ 123,6 % | € 131.701 | € 130.357 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 191.780 | ▲ 554,0 % | € 29.325 | € 25.843 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 122.936 | ▲ 786,9 % | € 13.862 | € 10.802 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 279.040 | ▲ 78,8 % | € 156.104 | € 143.075 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 283.814 | ▼ 8,9 % | € 311.555 | € 394.221 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 562.854 | ▲ 20,4 % | € 467.659 | € 537.296 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 49,6 % | ▲ 16,2 ptn | 33,4 % | 26,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Patrijzenlaan 50, 9470 Denderleeuw
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-12
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van D&L Roof & Building Solutions?
Het ondernemingsnummer van D&L Roof & Building Solutions is 0869.649.837. Het btw-nummer is BE 0869.649.837.
Wanneer werd D&L Roof & Building Solutions opgericht?
D&L Roof & Building Solutions werd opgericht op 26 oktober 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van D&L Roof & Building Solutions?
De maatschappelijke zetel van D&L Roof & Building Solutions is Patrijzenlaan 50, 9470 Denderleeuw.
Wat doet D&L Roof & Building Solutions?
De hoofdactiviteit van D&L Roof & Building Solutions is: Dakwerkzaamheden (NACE 43.410).
Hoeveel werknemers heeft D&L Roof & Building Solutions?
Volgens de jaarrekening over 2025 had D&L Roof & Building Solutions geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van D&L Roof & Building Solutions?
D&L Roof & Building Solutions vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 294.500 in 2025. De winst van het boekjaar was € 122.936.
Is D&L Roof & Building Solutions bereikbaar via Peppol?
Ja. D&L Roof & Building Solutions staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0869649837 en 9925:BE0869649837 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is D&L Roof & Building Solutions?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 279.040, een solvabiliteit van 49,6 % en een winst van € 122.936. De winst steeg met 786,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is D&L Roof & Building Solutions failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van D&L Roof & Building Solutions ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft D&L Roof & Building Solutions de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van D&L Roof & Building Solutions, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt D&L Roof & Building Solutions?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft D&L Roof & Building Solutions 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van D&L Roof & Building Solutions?
Het boekjaar van D&L Roof & Building Solutions eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0869649837
Europese Commissie0869649837
Notarissen (Fednot)