Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0867.723.297
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-09-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Bethaniëlei 83, 2970 Schilde
- Andere namen
- DRM INVEST · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 68.110Handel in eigen onroerend goed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 63.022
▼ 36,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 630.919
▲ 10,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
33,4 %
▼ 27,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 214.727 | ▼ 9,3 % | € 236.836 | € 251.136 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 82.364 | ▼ 34,9 % | € 126.576 | € 122.847 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 63.022 | ▼ 36,7 % | € 99.586 | € 94.938 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 630.919 | ▲ 10,8 % | € 569.563 | € 471.694 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.258.524 | ▲ 246,6 % | € 363.148 | € 346.191 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.889.444 | ▲ 102,6 % | € 932.710 | € 817.885 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 33,4 % | ▼ 27,7 ptn | 61,1 % | 57,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sint Jobsteenweg 64, 2970 Schilde
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-10
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DUURZAAM INVESTEREN?
Het ondernemingsnummer van DUURZAAM INVESTEREN is 0867.723.297. Het btw-nummer is BE 0867.723.297.
Wanneer werd DUURZAAM INVESTEREN opgericht?
DUURZAAM INVESTEREN werd opgericht op 28 september 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DUURZAAM INVESTEREN?
De maatschappelijke zetel van DUURZAAM INVESTEREN is Bethaniëlei 83, 2970 Schilde.
Wat doet DUURZAAM INVESTEREN?
De hoofdactiviteit van DUURZAAM INVESTEREN is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft DUURZAAM INVESTEREN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DUURZAAM INVESTEREN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DUURZAAM INVESTEREN?
DUURZAAM INVESTEREN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 214.727 in 2025. De winst van het boekjaar was € 63.022.
Is DUURZAAM INVESTEREN bereikbaar via Peppol?
Ja. DUURZAAM INVESTEREN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0867723297 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is DUURZAAM INVESTEREN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 630.919, een solvabiliteit van 33,4 % en een winst van € 63.022. De winst daalde met 36,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DUURZAAM INVESTEREN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DUURZAAM INVESTEREN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DUURZAAM INVESTEREN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DUURZAAM INVESTEREN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt DUURZAAM INVESTEREN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DUURZAAM INVESTEREN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DUURZAAM INVESTEREN?
Het boekjaar van DUURZAAM INVESTEREN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0867723297
Europese Commissie0867723297
Notarissen (Fednot)