Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0867.152.878
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-09-09
- Personeel
- 17,1 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Duvenkot 1, 8630 Veurne
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.832Groothandel in hout
- 43.320Schrijnwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 2.430
▼ 94,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 384.788
▼ 11,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
23,7 %
▼ 2,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.392.016 | ▼ 2,4 % | € 1.425.727 | € 1.437.199 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 2.280 | ▼ 93,1 % | € 33.034 | € 77.054 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 2.430 | ▼ 94,0 % | € 40.303 | € 108.454 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 384.788 | ▼ 11,0 % | € 432.358 | € 492.056 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.233.426 | ▲ 4,6 % | € 1.179.463 | € 1.584.608 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.623.135 | ▼ 0,7 % | € 1.634.837 | € 2.121.848 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 23,7 % | ▼ 2,7 ptn | 26,4 % | 23,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 17,1 | ▲ 0,5 | 16,6 | 16,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Duvenkot 1, 8630 Veurne
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-03-31
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-31
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-02-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van VANDAMME HOUTATELIER?
Het ondernemingsnummer van VANDAMME HOUTATELIER is 0867.152.878. Het btw-nummer is BE 0867.152.878.
Wanneer werd VANDAMME HOUTATELIER opgericht?
VANDAMME HOUTATELIER werd opgericht op 9 september 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van VANDAMME HOUTATELIER?
De maatschappelijke zetel van VANDAMME HOUTATELIER is Duvenkot 1, 8630 Veurne.
Wat doet VANDAMME HOUTATELIER?
De hoofdactiviteit van VANDAMME HOUTATELIER is: Groothandel in hout (NACE 46.832); Schrijnwerk (NACE 43.320).
Hoeveel werknemers heeft VANDAMME HOUTATELIER?
Volgens de jaarrekening over 2025 had VANDAMME HOUTATELIER gemiddeld 17,1 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van VANDAMME HOUTATELIER?
VANDAMME HOUTATELIER vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.392.016 in 2025. De winst van het boekjaar was € 2.430.
Is VANDAMME HOUTATELIER bereikbaar via Peppol?
Ja. VANDAMME HOUTATELIER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0867152878 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is VANDAMME HOUTATELIER?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 384.788, een solvabiliteit van 23,7 % en een winst van € 2.430. De winst daalde met 94,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is VANDAMME HOUTATELIER failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VANDAMME HOUTATELIER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft VANDAMME HOUTATELIER de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van VANDAMME HOUTATELIER, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 31 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt VANDAMME HOUTATELIER?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VANDAMME HOUTATELIER 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van VANDAMME HOUTATELIER?
Het boekjaar van VANDAMME HOUTATELIER eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0867152878
Europese Commissie0867152878
Notarissen (Fednot)