Belgische ondernemingen

Onderneming 0865.258.410

CONDITION MONITORING SYSTEMS BV

Actief sinds 2004 Normale toestand Besloten Vennootschap Kampenhout

Besloten Vennootschap in Kampenhout, sinds 2004. Groothandel in andere machines en werktuigen, neg. Brutomarge € 32k, winst € 17k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0865.258.410.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 16.902

▼ 42,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 29.344

▲ 135,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0865.258.410
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2004-05-12
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Sint-Servaesstraat 53, 1910 Kampenhout
Andere namen
CMS · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.649Groothandel in andere machines en werktuigen, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.592BeroepsopleidingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 16.902

▼ 42,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 29.344

▲ 135,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

16,8 %

▲ 11,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 32.232▼ 48,3 %€ 62.325€ 54.233
Bedrijfswinst (-verlies)€ 20.158▼ 55,3 %€ 45.049€ 20.903
Winst (verlies) van het boekjaar€ 16.902▼ 42,6 %€ 29.458€ 10.820
Balans
Eigen vermogen€ 29.344▲ 135,8 %€ 12.442€ -17.016
Schulden€ 145.151▼ 31,4 %€ 211.626€ 224.872
Balanstotaal€ 174.494▼ 22,1 %€ 224.067€ 207.856
Solvabiliteit berekend16,8 %▲ 11,3 ptn5,6 %-8,2 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Sint-Servaesstraat 53, 1910 Kampenhout

2.137.130.724 · sinds 2004-05-12

  • 61.100 Draadgebonden en draadloze telecommunicatie en telecommunicatie via satelliet
  • 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software)
  • 71.121.01 Uitwerking en realisatie van projecten op het gebied van de elektriciteit en elektronica, mijnbouw, chemie, machine- en werktuigbouw, industriële systeemontwikkeling, veiligheid, enz
  • 73.200.01 Onderzoek naar de omvang van de markt voor bepaalde producten, de ontvangst en de bekendheid van producten en koopgewoonten, met het oog op verkoopbevordering en ontwikkeling van nieuwe producten
  • 77.330 Verhuur en lease van kantoormachines, inclusief computers
  • 81.100 Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen
  • 85.592 Beroepsopleiding
  • 95.100.01 Onderhoud en de reparatie van computers en randapparatuur

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CONDITION MONITORING SYSTEMS?

Het ondernemingsnummer van CONDITION MONITORING SYSTEMS is 0865.258.410. Het btw-nummer is BE 0865.258.410.

Wanneer werd CONDITION MONITORING SYSTEMS opgericht?

CONDITION MONITORING SYSTEMS werd opgericht op 12 mei 2004, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CONDITION MONITORING SYSTEMS?

De maatschappelijke zetel van CONDITION MONITORING SYSTEMS is Sint-Servaesstraat 53, 1910 Kampenhout.

Wat doet CONDITION MONITORING SYSTEMS?

De hoofdactiviteit van CONDITION MONITORING SYSTEMS is: Groothandel in andere machines en werktuigen, neg (NACE 46.649).

Hoeveel werknemers heeft CONDITION MONITORING SYSTEMS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CONDITION MONITORING SYSTEMS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van CONDITION MONITORING SYSTEMS?

CONDITION MONITORING SYSTEMS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 32.232 in 2025. De winst van het boekjaar was € 16.902.

Is CONDITION MONITORING SYSTEMS bereikbaar via Peppol?

Ja. CONDITION MONITORING SYSTEMS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0865258410 en 9925:BE0865258410 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is CONDITION MONITORING SYSTEMS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 29.344, een solvabiliteit van 16,8 % en een winst van € 16.902. De winst daalde met 42,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CONDITION MONITORING SYSTEMS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CONDITION MONITORING SYSTEMS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CONDITION MONITORING SYSTEMS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van CONDITION MONITORING SYSTEMS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt CONDITION MONITORING SYSTEMS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CONDITION MONITORING SYSTEMS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CONDITION MONITORING SYSTEMS?

Het boekjaar van CONDITION MONITORING SYSTEMS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid