Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0864.991.956
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-04-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Cartier 64, 6030 Charleroi
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.326
▼ 71,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 189.000
▲ 3,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
83,9 %
▲ 5,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 34.680 | ▼ 36,7 % | € 54.770 | € 65.623 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 11.170 | ▼ 65,2 % | € 32.108 | € 39.797 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.326 | ▼ 71,1 % | € 21.894 | € 28.060 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 189.000 | ▲ 3,5 % | € 182.675 | € 160.780 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 36.338 | ▼ 29,3 % | € 51.404 | € 35.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 225.338 | ▼ 3,7 % | € 234.079 | € 196.281 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 83,9 % | ▲ 5,8 ptn | 78,0 % | 81,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de Cartier 55, 6030 Charleroi
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
Het ondernemingsnummer van CHAUFFAGE NOEL ET FILS is 0864.991.956. Het btw-nummer is BE 0864.991.956.
Wanneer werd CHAUFFAGE NOEL ET FILS opgericht?
CHAUFFAGE NOEL ET FILS werd opgericht op 28 april 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
De maatschappelijke zetel van CHAUFFAGE NOEL ET FILS is Rue de Cartier 64, 6030 Charleroi.
Wat doet CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
De hoofdactiviteit van CHAUFFAGE NOEL ET FILS is: Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).
Hoeveel werknemers heeft CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CHAUFFAGE NOEL ET FILS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
CHAUFFAGE NOEL ET FILS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 34.680 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.326.
Is CHAUFFAGE NOEL ET FILS bereikbaar via Peppol?
Ja. CHAUFFAGE NOEL ET FILS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0864991956 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 189.000, een solvabiliteit van 83,9 % en een winst van € 6.326. De winst daalde met 71,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CHAUFFAGE NOEL ET FILS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CHAUFFAGE NOEL ET FILS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CHAUFFAGE NOEL ET FILS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CHAUFFAGE NOEL ET FILS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CHAUFFAGE NOEL ET FILS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CHAUFFAGE NOEL ET FILS?
Het boekjaar van CHAUFFAGE NOEL ET FILS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0864991956
Europese Commissie0864991956
Notarissen (Fednot)