Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0863.587.040
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-06-19
- Personeel
- 4,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Ramiers 18, 1301 Wavre
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 84.534
▲ 581,0 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 166.753
▲ 102,8 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
53,3 %
▲ 48,7 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 216.817 | ▲ 27,7 % | € 169.828 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 91.528 | ▲ 126,1 % | € 40.476 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 84.534 | ▲ 581,0 % | € 12.413 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 166.753 | ▲ 102,8 % | € 82.219 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 145.913 | ▼ 91,3 % | € 1.674.466 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 312.666 | ▼ 82,2 % | € 1.756.686 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,3 % | ▲ 48,7 ptn | 4,7 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 4,0 | = 0 | 4,0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Ramiers 18, 1301 Wavre
Publicaties in het Staatsblad (1)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-02
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-22
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN?
Het ondernemingsnummer van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN is 0863.587.040. Het btw-nummer is BE 0863.587.040.
Wanneer werd CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN opgericht?
CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN werd opgericht op 19 juni 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN?
De maatschappelijke zetel van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN is Rue des Ramiers 18, 1301 Wavre.
Wat doet CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN?
De hoofdactiviteit van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN?
Volgens de jaarrekening over 2024 had CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN gemiddeld 4,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN?
CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 216.817 in 2024. De winst van het boekjaar was € 84.534.
Is CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN bereikbaar via Peppol?
CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0863587040; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 166.753, een solvabiliteit van 53,3 % en een winst van € 84.534. De winst steeg met 581,0 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 2 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wat is de laatste publicatie van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN in het Staatsblad?
De laatste publicatie van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN in het Belgisch Staatsblad dateert van 20 april 2020: statuts (traduction, coordination, autres modifications, …) · modification forme juridique · divers · demissions, nominations.
Wanneer eindigt het boekjaar van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN?
Het boekjaar van CENTRE DE MEDECINE DENTAIRE ALAIN BALON-PERIN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0863587040
Europese Commissie0863587040
Notarissen (Fednot)