Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0863.205.176
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-02-04
- Personeel
- 168,2 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Berkenlaan 8 bus B, 1831 Machelen (Brab.)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
- 46.500Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
- 46.500Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ -192.082
▲ 70,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2026
€ 19.328.562
▼ 29,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2026
57,2 %
▼ 8,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 46.096.499 | ▼ 10,9 % | € 51.744.884 | € 60.351.641 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 15.484 | ▲ 102,4 % | € -650.236 | € 1.580.806 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -192.082 | ▲ 70,4 % | € -649.439 | € 785.317 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 19.328.562 | ▼ 29,1 % | € 27.259.484 | € 27.908.923 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 14.443.056 | ▼ 0,6 % | € 14.536.265 | € 15.664.557 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 33.804.517 | ▼ 19,1 % | € 41.795.749 | € 43.573.480 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 57,2 % | ▼ 8,0 ptn | 65,2 % | 64,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 168,2 | ▼ 26,9 | 195,1 | 197,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2026
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Berkenlaan 8A-B, 1831 Machelen (Brab.)
Neergelegde jaarrekeningen (5)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-10-23
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-10-14 · niet gestructureerd
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-10-22
- 2022-04-01 → 2023-03-31neergelegd 2023-10-18 · verbetering
- 2022-04-01 → 2023-03-31neergelegd 2023-10-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
Het ondernemingsnummer van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. is 0863.205.176. Het btw-nummer is BE 0863.205.176.
Wanneer werd KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. opgericht?
KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. werd opgericht op 4 februari 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
De maatschappelijke zetel van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. is Berkenlaan 8 bus B, 1831 Machelen (Brab.).
Wat doet KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
De hoofdactiviteit van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. is: Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer (NACE 62.900); Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur (NACE 46.500).
Hoeveel werknemers heeft KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
Volgens de jaarrekening over 2026 had KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. gemiddeld 168,2 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
In 2026 had KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. een omzet van € 46.096.499. Het boekjaar sloot met een verlies van € 192.082.
Is KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. bereikbaar via Peppol?
Ja. KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0863205176 en 9925:BE0863205176 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 19.328.562, een solvabiliteit van 57,2 % en een verlies van € 192.082. De winst steeg met 70,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A., over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 23 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A.?
Het boekjaar van KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS (BELGIUM) N.V./S.A. eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0863205176
Europese Commissie0863205176
Notarissen (Fednot)