Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0863.044.236
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-01-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Village, F.-W. 2, 5380 Fernelmont
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 64.999Overige financiële dienstverlening, neg
- 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -100.008
▼ 200,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 210.324
▼ 32,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
39,2 %
▼ 7,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -2.653 | ▼ 105,5 % | € 48.441 | € 24.938 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -82.692 | ▼ 339,1 % | € -18.834 | € -21.809 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -100.008 | ▼ 200,2 % | € -33.310 | € -25.675 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 210.324 | ▼ 32,2 % | € 310.333 | € 343.643 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 326.716 | ▼ 9,1 % | € 359.575 | € 298.526 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 537.040 | ▼ 19,8 % | € 669.908 | € 642.170 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 39,2 % | ▼ 7,2 ptn | 46,3 % | 53,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Nivelles 22, 5140 Sombreffe
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-05
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-14
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van JPG NAMUR NORD?
Het ondernemingsnummer van JPG NAMUR NORD is 0863.044.236. Het btw-nummer is BE 0863.044.236.
Wanneer werd JPG NAMUR NORD opgericht?
JPG NAMUR NORD werd opgericht op 28 januari 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van JPG NAMUR NORD?
De maatschappelijke zetel van JPG NAMUR NORD is Rue du Village, F.-W. 2, 5380 Fernelmont.
Wat doet JPG NAMUR NORD?
De hoofdactiviteit van JPG NAMUR NORD is: Overige financiële dienstverlening, neg (NACE 64.999).
Hoeveel werknemers heeft JPG NAMUR NORD?
Volgens de jaarrekening over 2025 had JPG NAMUR NORD geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van JPG NAMUR NORD?
JPG NAMUR NORD vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -2.653 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 100.008.
Is JPG NAMUR NORD bereikbaar via Peppol?
Ja. JPG NAMUR NORD staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0863044236 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is JPG NAMUR NORD?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 210.324, een solvabiliteit van 39,2 % en een verlies van € 100.008. De winst daalde met 200,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is JPG NAMUR NORD failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JPG NAMUR NORD ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft JPG NAMUR NORD de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van JPG NAMUR NORD, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt JPG NAMUR NORD?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JPG NAMUR NORD 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van JPG NAMUR NORD?
Het boekjaar van JPG NAMUR NORD eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0863044236
Europese Commissie0863044236
Notarissen (Fednot)