Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0862.940.704
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2004-01-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vaartstraat 19, 9850 Deinze
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.110Slopen
- 43.120Bouwrijp maken van terreinen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 14.292
▲ 15,8 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 312.151
▲ 4,8 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
53,8 %
▲ 1,0 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | 2022 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 89.080 | ▼ 8,1 % | € 96.893 | € 92.876 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 35.012 | ▲ 37,5 % | € 25.458 | € 25.517 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 14.292 | ▲ 15,8 % | € 12.339 | € 16.263 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 312.151 | ▲ 4,8 % | € 297.859 | € 285.520 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 267.730 | ▲ 0,6 % | € 266.096 | € 257.198 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 579.882 | ▲ 2,8 % | € 563.956 | € 542.935 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,8 % | ▲ 1,0 ptn | 52,8 % | 52,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vaartstraat 19, 9850 Deinze
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-12-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
Het ondernemingsnummer van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN is 0862.940.704. Het btw-nummer is BE 0862.940.704.
Wanneer werd GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN opgericht?
GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN werd opgericht op 23 januari 2004, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
De maatschappelijke zetel van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN is Vaartstraat 19, 9850 Deinze.
Wat doet GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
De hoofdactiviteit van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN is: Slopen (NACE 43.110).
Hoeveel werknemers heeft GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
Volgens de jaarrekening over 2024 had GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 89.080 in 2024. De winst van het boekjaar was € 14.292.
Is GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN bereikbaar via Peppol?
Ja. GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0862940704 en 9925:BE0862940704 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 312.151, een solvabiliteit van 53,8 % en een winst van € 14.292. De winst steeg met 15,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 31 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN?
Het boekjaar van GUIDO-GROND-EN AFBRAAKWERKEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0862940704
Europese Commissie0862940704
Notarissen (Fednot)