Belgische ondernemingen

Onderneming 0862.389.881

TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN BV

Actief sinds 2003 Normale toestand Besloten Vennootschap Vorselaar

Besloten Vennootschap in Vorselaar, sinds 2003. Brutomarge € 50k, winst € 32k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0862.389.881.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 32.430

▼ 30,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 215.250

▼ 1,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0862.389.881
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2003-12-24
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Riemenstraat 28, 2290 Vorselaar

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 32.430

▼ 30,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 215.250

▼ 1,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

88,0 %

▼ 1,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 49.685▼ 29,3 %€ 70.303€ 59.731
Bedrijfswinst (-verlies)€ 49.565▼ 29,3 %€ 70.122€ 59.622
Winst (verlies) van het boekjaar€ 32.430▼ 30,1 %€ 46.377€ 39.220
Balans
Eigen vermogen€ 215.250▼ 1,4 %€ 218.352€ 171.975
Schulden€ 29.222▲ 15,6 %€ 25.285€ 22.290
Balanstotaal€ 244.472▲ 0,3 %€ 243.637€ 194.266
Solvabiliteit berekend88,0 %▼ 1,6 ptn89,6 %88,5 %
Schemam87-fm87-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Riemenstraat 28, 2290 Vorselaar

2.301.650.444 · sinds 2003-12-24

  • 86.230 Activiteiten van tandartspraktijken

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN?

Het ondernemingsnummer van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN is 0862.389.881. Het btw-nummer is BE 0862.389.881.

Wanneer werd TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN opgericht?

TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN werd opgericht op 24 december 2003, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN?

De maatschappelijke zetel van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN is Riemenstraat 28, 2290 Vorselaar.

Hoeveel werknemers heeft TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN?

Volgens de jaarrekening over 2025 had TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN?

TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 49.685 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.430.

Is TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN bereikbaar via Peppol?

TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0862389881; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 215.250, een solvabiliteit van 88,0 % en een winst van € 32.430. De winst daalde met 30,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 30 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN?

Het boekjaar van TANDARTS GUSTAAF VERSTREPEN eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid