Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0862.066.516
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-12-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Zaubeekstraat 88, 9870 Zulte
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 17.200
▼ 8,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 158.548
▲ 12,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
33,3 %
▼ 0,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 265.667 | ▲ 2,2 % | € 260.019 | € 219.774 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 36.712 | ▲ 49,2 % | € 24.602 | € 13.768 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 17.200 | ▼ 8,3 % | € 18.760 | € 8.930 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 158.548 | ▲ 12,2 % | € 141.347 | € 122.588 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 317.652 | ▲ 16,2 % | € 273.448 | € 355.493 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 476.199 | ▲ 14,8 % | € 414.795 | € 478.080 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 33,3 % | ▼ 0,8 ptn | 34,1 % | 25,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Zaubeekstraat 88, 9870 Zulte
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-29
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-18
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-02-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BAUWENS RENOVATIE?
Het ondernemingsnummer van BAUWENS RENOVATIE is 0862.066.516. Het btw-nummer is BE 0862.066.516.
Wanneer werd BAUWENS RENOVATIE opgericht?
BAUWENS RENOVATIE werd opgericht op 8 december 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BAUWENS RENOVATIE?
De maatschappelijke zetel van BAUWENS RENOVATIE is Zaubeekstraat 88, 9870 Zulte.
Wat doet BAUWENS RENOVATIE?
De hoofdactiviteit van BAUWENS RENOVATIE is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001); Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft BAUWENS RENOVATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BAUWENS RENOVATIE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BAUWENS RENOVATIE?
BAUWENS RENOVATIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 265.667 in 2025. De winst van het boekjaar was € 17.200.
Is BAUWENS RENOVATIE bereikbaar via Peppol?
Ja. BAUWENS RENOVATIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0862066516 en 9925:BE0862066516 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is BAUWENS RENOVATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 158.548, een solvabiliteit van 33,3 % en een winst van € 17.200. De winst daalde met 8,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BAUWENS RENOVATIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BAUWENS RENOVATIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BAUWENS RENOVATIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BAUWENS RENOVATIE, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt BAUWENS RENOVATIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BAUWENS RENOVATIE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BAUWENS RENOVATIE?
Het boekjaar van BAUWENS RENOVATIE eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0862066516
Europese Commissie0862066516
Notarissen (Fednot)