Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0861.644.763
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-11-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Hoogstuk(STL) 4, 9980 Sint-Laureins
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 24.639
▲ 158,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 124.893
▼ 23,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
37,2 %
▼ 11,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 43.170 | ▼ 24,2 % | € 56.967 | € 68.781 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 33.396 | ▲ 18,4 % | € 28.201 | € 54.925 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 24.639 | ▲ 158,5 % | € 9.531 | € 32.764 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 124.893 | ▼ 23,6 % | € 163.491 | € 153.960 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 148.838 | ▲ 45,5 % | € 102.304 | € 91.426 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 335.730 | ▲ 0,6 % | € 333.845 | € 319.486 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 37,2 % | ▼ 11,8 ptn | 49,0 % | 48,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Hoogstuk(STL) 4, 9980 Sint-Laureins
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-05-29
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-30
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
Het ondernemingsnummer van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT is 0861.644.763. Het btw-nummer is BE 0861.644.763.
Wanneer werd BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT opgericht?
BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT werd opgericht op 14 november 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
De maatschappelijke zetel van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT is Hoogstuk(STL) 4, 9980 Sint-Laureins.
Wat doet BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
De hoofdactiviteit van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).
Hoeveel werknemers heeft BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 43.170 in 2025. De winst van het boekjaar was € 24.639.
Is BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT bereikbaar via Peppol?
Ja. BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0861644763 en 9925:BE0861644763 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 124.893, een solvabiliteit van 37,2 % en een winst van € 24.639. De winst steeg met 158,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 29 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 april 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT?
Het boekjaar van BOUWWERKEN FILIP HIMSCHOOT eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0861644763
Europese Commissie0861644763
Notarissen (Fednot)