Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0861.112.253
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-10-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stationsstraat 21, 1840 Londerzeel
- Andere namen
- PJV · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 94.991Verenigingen op het vlak van jeugdwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 5.537
▼ 69,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 89.567
▲ 5,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
58,2 %
▼ 0,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 176.867 | ▲ 10,0 % | € 160.790 | € 141.532 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 205.900 | ▼ 3,8 % | € 213.957 | € 167.475 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 5.746 | ▼ 69,1 % | € 18.617 | € -17.874 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 5.537 | ▼ 69,9 % | € 18.382 | € -18.220 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 89.567 | ▲ 5,3 % | € 85.027 | € 66.645 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 64.254 | ▲ 7,6 % | € 59.693 | € 52.744 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 153.820 | ▲ 6,3 % | € 144.719 | € 119.389 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 58,2 % | ▼ 0,5 ptn | 58,8 % | 55,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m08-f | m08-f | m08-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stationsstraat 21, 1840 Londerzeel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-03-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-04-10
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-03-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
Het ondernemingsnummer van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN is 0861.112.253. Het btw-nummer is BE 0861.112.253.
Wanneer werd PINKSTER JEUGD VLAANDEREN opgericht?
PINKSTER JEUGD VLAANDEREN werd opgericht op 16 oktober 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
De maatschappelijke zetel van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN is Stationsstraat 21, 1840 Londerzeel.
Wat doet PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
De hoofdactiviteit van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN is: Verenigingen op het vlak van jeugdwerk (NACE 94.991).
Hoeveel werknemers heeft PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PINKSTER JEUGD VLAANDEREN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
In 2025 had PINKSTER JEUGD VLAANDEREN een omzet van € 176.867. De winst van het boekjaar was € 5.537.
Is PINKSTER JEUGD VLAANDEREN bereikbaar via Peppol?
Ja. PINKSTER JEUGD VLAANDEREN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0861112253 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 89.567, een solvabiliteit van 58,2 % en een winst van € 5.537. De winst daalde met 69,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PINKSTER JEUGD VLAANDEREN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PINKSTER JEUGD VLAANDEREN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PINKSTER JEUGD VLAANDEREN 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN?
Het boekjaar van PINKSTER JEUGD VLAANDEREN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0861112253
Europese Commissie0861112253
Notarissen (Fednot)