Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0860.541.537
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-06-12
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Schildersstraat(Kor) 9, 8500 Kortrijk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 32.499
▼ 55,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 270.410
▼ 14,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
95,5 %
▲ 8,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 57.508 | ▼ 39,0 % | € 94.274 | € 63.158 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 47.397 | ▼ 43,6 % | € 84.087 | € 53.528 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 32.499 | ▼ 55,5 % | € 73.043 | € 47.413 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 270.410 | ▼ 14,8 % | € 317.276 | € 244.233 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 12.681 | ▼ 73,9 % | € 48.527 | € 82.460 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 283.091 | ▼ 22,6 % | € 365.803 | € 326.694 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 95,5 % | ▲ 8,8 ptn | 86,7 % | 74,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Schildersstraat(Kor) 9, 8500 Kortrijk
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-03-27
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-27
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-03-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Tandartskabinet Titeca Ilse?
Het ondernemingsnummer van Tandartskabinet Titeca Ilse is 0860.541.537. Het btw-nummer is BE 0860.541.537.
Wanneer werd Tandartskabinet Titeca Ilse opgericht?
Tandartskabinet Titeca Ilse werd opgericht op 12 juni 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Tandartskabinet Titeca Ilse?
De maatschappelijke zetel van Tandartskabinet Titeca Ilse is Schildersstraat(Kor) 9, 8500 Kortrijk.
Hoeveel werknemers heeft Tandartskabinet Titeca Ilse?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Tandartskabinet Titeca Ilse geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Tandartskabinet Titeca Ilse?
Tandartskabinet Titeca Ilse vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 57.508 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.499.
Is Tandartskabinet Titeca Ilse bereikbaar via Peppol?
Ja. Tandartskabinet Titeca Ilse staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0860541537 en 9925:BE0860541537 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Tandartskabinet Titeca Ilse?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 270.410, een solvabiliteit van 95,5 % en een winst van € 32.499. De winst daalde met 55,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Tandartskabinet Titeca Ilse failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Tandartskabinet Titeca Ilse ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Tandartskabinet Titeca Ilse de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Tandartskabinet Titeca Ilse, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 27 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Tandartskabinet Titeca Ilse?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Tandartskabinet Titeca Ilse 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Tandartskabinet Titeca Ilse?
Het boekjaar van Tandartskabinet Titeca Ilse eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0860541537
Europese Commissie0860541537
Notarissen (Fednot)