Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0859.769.002
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-06-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Lennikse Baan 551, 1070 Anderlecht
- Andere namen
- GMPC · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 52.100Opslag
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 615.158
▲ 187,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 3.385.269
▼ 0,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
72,0 %
▼ 6,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | – | — | € 1.020.000 | € 6.867.467 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.231.856 | — | – | – | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 855.613 | ▲ 114,1 % | € 399.687 | € -15.224 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 615.158 | ▲ 187,3 % | € 214.127 | € 23.253 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 3.385.269 | ▼ 0,4 % | € 3.400.111 | € 3.748.984 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.317.252 | ▲ 36,9 % | € 962.430 | € 2.900.163 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 4.702.521 | ▲ 7,8 % | € 4.362.541 | € 6.649.148 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 72,0 % | ▼ 6,0 ptn | 77,9 % | 56,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | – | — | – | 48,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Lennikse Baan 549, 1070 Anderlecht
Vestiging
Lennikse Baan 551, 1070 Anderlecht
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-04-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Gestion et manutention de produits a commercialiser?
Het ondernemingsnummer van Gestion et manutention de produits a commercialiser is 0859.769.002. Het btw-nummer is BE 0859.769.002.
Wanneer werd Gestion et manutention de produits a commercialiser opgericht?
Gestion et manutention de produits a commercialiser werd opgericht op 16 juni 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Gestion et manutention de produits a commercialiser?
De maatschappelijke zetel van Gestion et manutention de produits a commercialiser is Lennikse Baan 551, 1070 Anderlecht.
Wat doet Gestion et manutention de produits a commercialiser?
De hoofdactiviteit van Gestion et manutention de produits a commercialiser is: Opslag (NACE 52.100).
Hoeveel werknemers heeft Gestion et manutention de produits a commercialiser?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Gestion et manutention de produits a commercialiser geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Gestion et manutention de produits a commercialiser?
Gestion et manutention de produits a commercialiser vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.231.856 in 2025. De winst van het boekjaar was € 615.158.
Is Gestion et manutention de produits a commercialiser bereikbaar via Peppol?
Ja. Gestion et manutention de produits a commercialiser staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0859769002 en 9925:BE0859769002 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Gestion et manutention de produits a commercialiser?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 3.385.269, een solvabiliteit van 72,0 % en een winst van € 615.158. De winst steeg met 187,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Gestion et manutention de produits a commercialiser failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Gestion et manutention de produits a commercialiser ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Gestion et manutention de produits a commercialiser de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Gestion et manutention de produits a commercialiser, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Gestion et manutention de produits a commercialiser?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Gestion et manutention de produits a commercialiser 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Gestion et manutention de produits a commercialiser?
Het boekjaar van Gestion et manutention de produits a commercialiser eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0859769002
Europese Commissie0859769002
Notarissen (Fednot)