Belgische ondernemingen

Onderneming 0849.738.509

KOOM BV

Actief sinds 2012 Normale toestand Besloten Vennootschap Genk

Besloten Vennootschap in Genk, sinds 2012. Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie. Brutomarge € 268k, winst € 218k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0849.738.509.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 217.903

▲ 33,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.240.029

▲ 3,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0849.738.509
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2012-10-18
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Halveweg 30, 3600 Genk

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 52.250Logistieke dienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 217.903

▲ 33,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.240.029

▲ 3,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

91,8 %

▼ 1,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ202420232022Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 268.311▲ 8,7 %€ 246.883€ 234.426€ 215.753
Bedrijfswinst (-verlies)€ 242.264▲ 9,2 %€ 221.898€ 207.550€ 200.764
Winst (verlies) van het boekjaar€ 217.903▲ 33,2 %€ 163.603€ 152.499€ 147.181
Balans
Eigen vermogen€ 1.240.029▲ 3,6 %€ 1.197.126€ 1.033.523€ 881.024
Schulden€ 110.706▲ 35,0 %€ 82.004€ 71.457€ 134.700
Balanstotaal€ 1.350.735▲ 5,6 %€ 1.279.130€ 1.104.980€ 1.015.724
Solvabiliteit berekend91,8 %▼ 1,8 ptn93,6 %93,5 %86,7 %
Schemam87-fm87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Halveweg 30, 3600 Genk

2.215.582.146 · sinds 2012-10-18

  • 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
  • 52.250 Logistieke diensten
  • 52.260.06 Overige activiteiten ivm de organisatie van het vrachtvervoer
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van KOOM?

Het ondernemingsnummer van KOOM is 0849.738.509. Het btw-nummer is BE 0849.738.509.

Wanneer werd KOOM opgericht?

KOOM werd opgericht op 18 oktober 2012, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van KOOM?

De maatschappelijke zetel van KOOM is Halveweg 30, 3600 Genk.

Wat doet KOOM?

De hoofdactiviteit van KOOM is: Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie (NACE 63.920).

Hoeveel werknemers heeft KOOM?

Volgens de jaarrekening over 2025 had KOOM geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van KOOM?

KOOM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 268.311 in 2025. De winst van het boekjaar was € 217.903.

Is KOOM bereikbaar via Peppol?

Ja. KOOM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0849738509 en 9925:BE0849738509 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is KOOM?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.240.029, een solvabiliteit van 91,8 % en een winst van € 217.903. De winst steeg met 33,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is KOOM failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KOOM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft KOOM de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van KOOM, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt KOOM?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft KOOM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van KOOM?

Het boekjaar van KOOM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid